Wpis z mikrobloga

60 Mbps za 64 umowa do lipca, czy czerwca. Było by taniej, ale nie byłem nowy, tylko zmieniłem poprzednią umowę. Co do routera to kup własny , jakiś dobry.
@elderflower: jeszcze niedawno placilem 59 za 60 Mbps, ostatnio UPC samo zabiegalo o to zeby mi przyspieszyc, potanic i jeszcze skrocic termin umowy (ʘʘ) bez sensu, ale nie dociekalem dlaczego, moze dlatego bo Netia weszla do bloku?
Ile płacicie za usługi #upc? Mam internet 120Mbps z umową na czas nieokreślony i od stycznia abonament 76zł, dodatkowo ten nieszczęsny Thompson twg870. Zastanawiam się czy nie próbować negocjować ceny... Wszystko w #krakow


@elderflower: zawsze warto! Pamiętam jak chciałem zrezygnować, męczyli i męczyli aż ze 190+ (za pełny pakiet tv, telefon bez ograniczeń, internet 25Mbps) zeszło do niecałych 140 (tyle że telefon dodatkowo z darmowymi zagranicznymi stacjonarkami i internet 60Mbps).
@uszaty: Polecam Netie, jeśli nie są na łączu TP. My mamy internet 20Mbps + TV (aaaa, z HBO GO) i tel stancjonarny za 45 zł/mc. Umowa na 12 mc. Dostaliśmy taką cenę jak Netia dołączała się do naszego bloku.
@elderflower: internet z netii wynegocjowałem na 43zł brutto 20mb/s na 24msc (smiga z max parametrami) w czasie gdy cena wynosiła 59zł. Za niedługo będzie się konczyła umowa to zobaczymy co dadza, w standardowym cenniku widziałem, ze za 50mb/s biorą 49zł.. więc może być ostro :)