Wpis z mikrobloga

Ej, bez sensu. Przelazłem całe NewVegas, rozwaliłem wojo na końcu i gra się skończyła. Pokazało fajną historię jak to świat po moich podbojach wygląda... i tekst, że mogę wczytać ostatniego sejwa... a jak nie to od początku. Jakie to bez sensu? Czemu nie ma tak jak w Diablo, że można iść od nowa grę, ale już ze zdobytym levelem i bronią? Nie zrobiłem połowy misji bo wybrałem tak, a nie inaczej, a teraz muszę od nowa postać rozwijać? Jakie to kurde głupie!

#newvegas #zalesie #nikogotonieobchodzi #solgaztuniemanicdorzeczy
  • 5
@nadmuchane_jaja: nie możesz iść od nowa wykoksowaną postacią, bo w NV jest limit poziomów i przy drugim przejśiu szybko przestałbyś się rozwijać. A rpg bez rozwijania bohatera jest jak jazda na martwym koniu: niby to samo, ale c'mon, siedzisz na trupie :/
@t3m4: etam, w Diablo III super to rozwiązali - za każdym razem jak przechodzisz gre zwiększa się poziom jej trudności, ale zostaje Ci rozwinięta postać... i masz coraz nowsze i lepsze bronie i umiejętności... a tu co? Po kilkunastu godzinach gry mam zaczynać od zbierania kapsli? No proszę Was...