Wpis z mikrobloga

@wake_me_up: 21, nie czuje żeby czas spędzony na grze w #leagueoflegends był zmarnowany. gra jak każda inna. dwie gry dziennie na poziomie diamentu powodują sporo mniejszy uszczerbek na zdrowiu niż użeranie się z gimnazjalistami na srebrze/goldzie. można powiedzieć, że czerpie z grania w lola więcej przyjemności niż kiedykolwiek, w jakąkolwiek inną grę.
  • Odpowiedz
@Vorland: liczyłem że mogę pomóc przy doborze postaci/itemów/run/specjalizacji i sposobów na wyjście do wyższych lig.

@szklane_kapcie: gram dużo duoQ z adc, który ostatnio obija się o niskie platyny (spadł z mastera). może to jest powód. ogólnie cały sezon czwarty spędziłem w - wyższym lub niższym - diamencie, więc powinno wszystko grać.
  • Odpowiedz
@KurtGodel: nie przeniosłem się na westa ze względu na "NOBY W TIMIE LOL NIE MOGE KEROWAĆ BO FIDUJĄ", nie mam aspiracji do zostania członkiem jakiejś drużyny. gram bo lubię, a nie dla tego żeby nie być "eastowym rakiem".
  • Odpowiedz
@pan_japk0: to se graj dalej. Ale robiąc takie wpisy jesteś tylko posmiewiskiem w oczach ogarnietych ludzi, którzy mają minimalne wyobrażenie na temat tej gry.

  • Odpowiedz
@pan_japk0: Ile to czasu +/- dziennie? Pytam tak z czystej ciekawości i w żadnym razie nie oceniam bo to fajna rozrywka.
Znam natomiast mnóstwo osób, które zawaliły przez Lola obowiązki tak, że dalej odbija się im to granie czkawką..
  • Odpowiedz
@confused: T1 adc: graves jinx cait sivir
T1 support: janna, thresh, nami, soraka

głównie gram Janną więc moimi ulubionymi adc są Jinx (aoe kryty z moim boostem do AD za ~100 w lejcie), Cait (zasięg, headshoty z boostem), Draven (dobry wygrywa sam, a ja tylko daje mu tarcze [niestety mocno podatny na assasynów), Sivir (mój duo z Danii jest w top10 Sivir na serwerze (KDA, liczba gier, dywizja) - może to
  • Odpowiedz