Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że sesje się zbliżają, a każdy jak zawsze będzie miał je w innym terminie to VIII WykoPiwo Rzeszów trzeba zorganizować już w połowie miesiąca!

Mam nadzieje, że przyszłotygodniowy termin Was nie przeraża, ale im dalej w las tym mniej osób będzie mogło przyjść, bo się będą "uczyć" w piątek po 20:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem jak wygląda taka nauka, ale po części rozumiem tych, którzy nie będą chcieli wyjść. Dlatego też wstępnie proponuję:
16.01 - następny piątek
20:00
Studnia, a potem pub K20.

Oczywiście jeżeli komuś pasuje inny termin to warto go zgłosić w komentarzu, a pozostałe osoby niech zaplusują jeżeli popierają taki termin (żeby nie robić rozgardiaszu).

Prosiłbym też o zaplusowanie pierwszego komentarza, gdzie będę zbierał wstępną listę chętnych, żeby zarezerwować stolik w K20 specjalnie pod WykoPiwo. Zaproszeni są wszyscy, bez względu na staż konta, poglądy polityczne czy ranking. Różowe są piękne, Ciechan się leje, a muchę jak zawsze #!$%@? lewactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod spodem jeszcze spam lista.
#wykopiworzeszow
  • 31
  • Odpowiedz
@aidil - ŁO JEZU! WEŹ NIE BIJ! JA NAPRAWDĘ CHCIAŁEM ZAWOŁAĆ! JA NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE CIĘ NIE MA NA SPAM LIŚCIE (,)

@Naturalnie_Piekna: wątpię, że ludzie na jutro się ogarną, ale jeżeli będą chętni to czemu nie.
  • Odpowiedz
W ogóle to możecie też plusować główny wpis wtedy mi będzie miło, że taki fajny opis stworzyłem czy coś (,)
  • Odpowiedz
@Sarpens: Ja zawsze plusuje a nawet mnie nie wołasz, przykro mi, będę musiała poważnie się zastanowić czy tym razem zrobię babeczki i w ogóle czy przyjdę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aidil: Kochana! Źle to wszystko rozumiesz! Przez niezawołanie Cię i późniejsze śmieszkowe zawołanie sprawiło, że spłynęła na Ciebie atencja. Teraz każdy niewtajemniczony zastanawia się kim jest ta piękność, która wymaga osobistego zainteresowania i której boi się nawet organizator WykoPiwa, szósta najpiękniejsza twarz wypoku i jednocześnie bordo o tak wysokim rankingu!

To genialny plan, sztuka w czterech aktach, którą można wystawiać na salonach, którą można podziwiać i w której można doszukiwać
  • Odpowiedz