Wpis z mikrobloga

@eloar: Tylko wkurza fakt, że są równi i równiejsi. Aplikacja, która robi dokładnie to samo, chociaż jest najeżona reklamami i brzydka, aż kłuje ma 100k pobrań i nikt jej nie ruszy, bo kasiorka dla Google Play z tych reklam płynie :) No nic, regulamin to regulamin, nie będę płakał, że mnie nie chcieli.
  • Odpowiedz
@indywidualny: No niestety zawsze tak jest, chociaż może być tak, że przeszli odpowiedni przegląd kodu, albo po prostu apka istniała przed zmianami regulaminu i udało im się 'przetrwać'. Chociaż i tak na pewno przeważyły reklamy.
  • Odpowiedz
@indywidualny: powiem tak, wszystko wygląda prosto jak... cóż, w przeglądarce mobilnej. Ale newsfeeda przeglądać się da, czatować się da, a wszystko w mniej niż 3mb. Ze szczęścia aż chyba usunę messengera. Ciekawe tylko jak z zużyciem transferu, czy aby ten interfejs nie ładuje się za każdym razem jak się wchodzi?
Planujesz jakieś aktualizacje?
  • Odpowiedz
@michal1358: strona jest skompresowana przez fb. Jest też cache. Jak będę miał chwilę dodam jeszcze możliwość dodatkowej kompresji przez Google, ale to może zepsuć jakość zdjęć zupełnie, więc opcjonalnie. Od rana intensywnego fb wzięło mi 5MB transferu, więc wygląda ok. Pamięć podręczna mojej instalacji na ta chwile ma 10 MB więc sporo tam musi być, skoro te wszystkie zdjęcia są takie lekkie. Jak na razie pozbieram od znajomych opinie co
  • Odpowiedz
@indywidualny: super, bardzo cenię minimalizm :) byle był on też praktyczny, bo np. o minimalistycznych kafelkach w win8 nie mogę powiedzieć dobrego słowa... Gdyby apka była w google play dałbym ocenę, tak mogę dać Ci co najwyżej plusa i polecić znajomym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@indywidualny: dobra robota, sam chciałem coś takiego zrobić (Bo oficjalna apka mnie irytuje motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°)) a tu miła niespodzianka.
Dałoby się żeby apka pokazywała gdzieś powiadomienia? ツ
  • Odpowiedz