Wpis z mikrobloga

Google Earth zaktualizowało fragmenty map. na których widać ogromną ilość rosyjskich obozów wojskowych przy granicy z Ukrainą, dużą ilość sprzętu wojskowego w tym Uragany, czołgi oraz wojskowe radary.



http://ukraineatwar.blogspot.com/2015/01/google-earth-reveals-russian-basecamp.html
#ukraina #donbaswar #ukrainainfo
Pobierz K.....y - Google Earth zaktualizowało fragmenty map. na których widać ogromną ilość r...
źródło: comment_w0GPvNdoPWIbgDwpH3S5J8dUakZMTrGA.jpg
  • 45
@tullsta: @Klockowatyyy: Zdjęcia ukazują co najwyżej sprzęt wojskowy (jeśli wierzyć opisowi fotek) na terytorium Rosji. Nie żebym Rosję bronił, ale te fotki to akurat są kiepską "szpilą" w Rosyjską propagandę.
@vipe: Nie chodzi mi tutaj o dobijanie ruskiej propagandy(która i tak leży i krwawi) ale są i obozy, poszukaj w moich wpisach, albo sprawdź w google earth współrzędne 47°56'21.74"N 39°50'43.75"E to definitywnie obóz.
@Klockowatyyy: No z tym leżeniem i kwiczeniem to nie wiem - może w Twoich oczach, ale zobacz, że choćby na wykopie są ludzie, którzy bronią Rosji i nie sądzę, żeby wszyscy byli trolami rosyjskimi. Nie mówiąc już o terenach okupowanych - tam myślę, że propaganda Rosyjska ma się całkiem dobrze.

Co do wspomnianego obozu - faktycznie na takowy wygląda. Natomiast na zdrowy rozsądek, to przecież wszystkie państwa mają jakieś bazy/obozy w