Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: @losiu888: No niby to prawda, że gdzie indziej są tańsze, ale jednak obsługa klienta w Rebelu jest bardzo dobra. Gdzie indziej zdarzyło mi się, że paczka pojechała do kogoś innego, wersja językowa nie zgadzała się z opisem, albo ostatni hit: na stronie wysyłka w 24h, zamawiam prezent na święta, po tygodniu walczę o zwrot kasy, bo paczka ciągle nie wysłana. Rabaty sprowadzają ceny w Rebelu do bardziej ludzkiego poziomu,
@GraveDigger: Ja mam jeszcze 4% rabatu u nich, więc z 5% się ładnie mi do 9% kumuluje. Wychodzi 182 + koszty dostawy. Na allegro rozumiem, że 160 + dostawa? Faktycznie Rebel nie jest tani, ale mam pewność co do sklepu. Po moich ostatnich przygodach z tańszymi sklepami, chwilowo się z nich wyleczyłem.
@losiu888: Dzięki za kod - wykorzystany ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GraveDigger: No to różnica w cenie jest 21 zł z dostawą kurierem. Jeśli mam się znowu #!$%@?ć na nierzetelny sklep, które nie odpowiada na maile przez kilka dni, potem się dowiaduję, że paczka pojechała gdzie indziej, albo jednak nie ma jej na stanie no to jednak wolę Rebel. Ale kupuję tam tylko, jeśli uda mi się dostać jakiś kod rabatowy :)
Swoją drogą Rebel jest chyba jedynym sklepem, w którym mnóstwo ludzi ciągle kupuje pomimo najwyższych cen w sieci :D


@GraveDigger: Pewnie dlatego, że jest słynny :D Sam kiedyś u nich sporo nakupowałem z kumplami i teraz mam rabacik stały 4% i 3zł na koszty dostawy. Przy kodach rabatowych ceny gier schodzą do bardziej ludzkich :)