Wpis z mikrobloga

ja p------e słuchacze rapu to jednak nieziemscy idioci
jak przeglądam profile #tomaszchada i #bonusrpk to jest polewka większa niż w nie jednej komedii
Chada wstawia swoich fanów na tablicy za to, że mu dali zarobić, czy tylko dla mnie jest chore noszenie bluzy jakimś kryminalistom, do tego c------m raperem?
Bonus RPK konkurs gdzie laski sobie na dupach vlepy wklejają z jego prawilnym logo
to oczywiście głównie jakaś bieda umysłowa, jednak u tych dobrych raperów jak #quebonafide w komentarzach poziom jest jeszcze niższy
nie ma kogo sluchać, żeby nie było wstydu jak ktoś zapyta
mam racje czy jestem jebniety?
#bekazrapsow #rap #hiphop #polskirap
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alibaba1234: Racja ale nie uogólniaj że wszyscy słuchacze rapu. Ja się za słuchacza rapu (m.in.) uważam ale wykonawców, których przykłady dałeś wyżej, patykiem nie tykam.
  • Odpowiedz
@Alibaba1234: Słuchałem parę kawałków i pewnie jeszcze wrócę. Ogólnie Mops jeszcze ma konkretne flow, z Ablem ma 2 płyty i taki rap mi odpowiada, a nie jakieś bonusy i kolejne płyty o konfidentach...
  • Odpowiedz
@Alibaba1234: Człowieniu, wymieniłeś dwie skrajności. Z jednej pato-smrody dla sebixów, z drugiej bananowe bragga o niczym. Ja od siebie polecam starych graczy:
- Trzeci Wymiar niedługo puszcza nowy album, może zamieść
- Hans i Deep puścili w 2014 "N.E.O" jako Pięć Dwa, mega album, niesamowity progres, teksty to kopalnia metafor i aluzji
- OSTR trzyma poziom, w lutym nowa płyta-podsumowanie całej kariery
- Bisz to liryczna miazga, ostatnia płyta z B.O.K "Labirynt Babel" hulała po całości
- W.E.N.A ostatnio mi się wkręcił,
  • Odpowiedz