Wpis z mikrobloga

Czy drugi Mirek obserwujący tag #palemoon też ma problemy z tą przeglądarką? Czy kolega @DOgi jeszcze używa Palemoona?

Podstawowy problem to nie działający youtube na wykopie (z resztą strona youtube.com też nie działa w pełni poprawnie). Z tego co jeszcze zauważyłem, to nie działa fejsbuk (treść nie ładuje się po zalogowaniu).

Niczego ostatnio nie instalowałem, nie grzebałem w opcjach. Co ciekawe w trybie prywatnym wszystko działa bez problemu, podobnie na innych przeglądarkach, w tym #firefox .
  • 8
@DOgi: O, dzięki, jakimś cudem pomogło. Nie wiem do końca jak, bo już wcześniej dziś nim czyściłem kompa i bez efektów. A teraz spróbowałem jeszcze raz i wszystko gra.
@1044: pewnie pousuwał ciastka lub cache, w trybie prywatnym działało, bo tam nie zapamiętuje ciastek i wszystko jest czyszczone po zamknięciu okna. btw. na blogu mozilli kiedyś czytałem, ze nie polecają czyszczenia plików firefoksa ccleanerem, bo czasem wynikają z tego problemy, lepiej pousuwać to z przeglądarki ;)
@moooka: Myślę, że coś z ciastkami było nie tak, tylko nie wiem dlaczego. Ccleanera używam od lat i nigdy dotąd nie miałem problemów.