Wpis z mikrobloga

Kto jest większym przegrywem? xD

Witajcie, mam spory problem z moim TŻ. Ma 32 lata wazy 105kg, wzrost to 187cm i wskaznik bmi to 30,3 i pokazuje mi to otylosc 1 stopnia. Wczesniej moj TZ mnie oklamywal, ze wazy 98, 99, byle nie 100... Ostatnio wszedl na wage przy mnie i troche sie zaniepokoiklam a do tego zawiodlam.... Mamy styczen, od roku obiecuje ze schudnie, niestety tego nie robi. Mnie tez to juz męczy, stram sie zdrowo odzywiac, nie objadac sie na wieczor itp. Kilo w dol i mam niedowage, a obok mnie facet ktory juz nie tylko ma nadwage ale otylosc 1 stopnia. Dla mnie brzmi tragicznie! Jest wspanialym facetem, niestety w lozku juz tez czasem mi przeszkadza ta nieszczesna fałda na brzuchu, poza tym wyglada to nieestetycznie. Ale do rzeczy bo to najmniejszy problem.Motywowalam go dlugo, mowilam zeby cwicyzl z chodakowska, albo jakies inne cwiczenia znalazl, to konczylo sie na obiecankach i nic to nie dawalo, ostatnio moZe troche zbyt prosto z mostu mu mowie zeby sie za siebie wzial, bo bedzie za pozno za pare lat jednak to nic nie daje. Jestesmy razem poltora roku, znamy sie 4lata, aleja jeszcze nie uprawialam z nikim seksu, on jest moim pierwszym partnerem, chcialabym juz zaczac sie z nim kochac, na czym mu zalezy, wiec dla motywacji powiedzialam, zeby schudl tak, zeby mial wage w normie i wtedy zdecyduje sie na seks( do tej pory tylko sie piescimy) i powiefzial ok, nawet byl zadowolony, jednak dalej nic, waga tylko rosnie, on obzera sie na noc (wlasnie zjadl porcje makaronu z pesto, a godzina jest 21..., wczesniej kolacje) ja juz nie wiem jak do niego dotrzec!! Czy ktos moze mi pomoc, dac jakas rade? Czuje sie bezsilna....


#wizazcontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 20
@zielonka: Mam 189cm wzrostu, ważę 105 kilo .. ale widzę wacka... widzę nawet łoniaki ... W sumie nikt mi nie daje 105... ale różowa też marudzi, żem gruby i mam schudnąć. A sama też jest na skraju niedowagi. Tylko ja po 19 nic nie jem ;p Przez święta +5kg a było już tak dobrze. Czo ja gadam. Dobrze, że inny wiek bo bym jeszcze uwierzył, że to o mnie.