Wpis z mikrobloga

@parampadam:
Jeden przejazd, no naprawdę powód do dumy. Do tego z przyciskami które są nielegalne i wysokimi krawężnikami, prowadzący na bezsensowną DDR wzdłuż Gagarina gdzie idealnym rozwiązaniem byłyby pasy rowerowe w jezdni.

Spójrz na mapę i obczaj te czerwone punkty - to są miejsca gdzie m. in. nie ma przejazdu rowerowego.

Co do "wincyj gurwa tych ścieżek rowerowych, bo jeszcze zbyt wygodnie mają piesi" to zgadzam się z Tobą, że obecna
U nas nie chcą malować zwykłych przejazdów rowerowych


@lewactwo: i bardzo dobrze, rowerzysta jest rownoprawnym uczestnikiem ruchu, a nie uprzywilejowanym:) rowerzysci nie wiedza jak sie zachowac na przejezdzie i czesto dostaja malpiego rozumu od ilosci bodzcow, wiec bez przejazdow, gdzie sytuacja jest jasna jest bezpieczniej:)

Wkurza mnie też to, że DDR są wytyczane kosztem i tak wąskich chodników gdy obok mamy szeroką jezdnie i rozumiem pieszych którzy idą częścią przeznaczoną dla
i bardzo dobrze, rowerzysta jest rownoprawnym uczestnikiem ruchu, a nie uprzywilejowanym:) rowerzysci nie wiedza jak sie zachowac na przejezdzie i czesto dostaja malpiego rozumu od ilosci bodzcow, wiec bez przejazdow, gdzie sytuacja jest jasna jest bezpieczniej:)


@platynek: Idź być głupim gdzie indziej ;) Jako rowerzysta wiem jak się zachować w każdym miejscu, codziennie jeżdżę rowerem w ruchu ogólnym przez różne typy skrzyżowań i nie mam żadnych problemów. Jak ktoś nie wie
@platynek: Idź być głupim gdzie indziej ;)


@lewactwo: O widze, ze Pan sie bardzo ladnie przedstawil na poczatku:) Jak zawsze fanatyk rowerowy = kultura :) Ciekawe czy do matki tez sie tak odzywasz?

codziennie jeżdżę rowerem w ruchu ogólnym przez różne typy skrzyżowań i nie mam żadnych problemów


@lewactwo: aha, czyli to znaczy, ze kazdy jest taki jak ty? Jak to sie nazywa? egocentryzm! :)

To u Ciebie jest
O widze, ze Pan sie bardzo ladnie przedstawil na poczatku:) Jak zawsze fanatyk rowerowy = kultura :) Ciekawe czy do matki tez sie tak odzywasz?


@platynek: Tylko do takich trolli jak Ty.

aha, czyli to znaczy, ze kazdy jest taki jak ty? Jak to sie nazywa? egocentryzm! :)


@platynek: Nie, to się nazywa brak czytania ze zrozumieniem.

Aha, czyli jezeli v max < 50km/h mozna nie budowac chodnikow! GENIALNE! Byle
@platynek: Tylko do takich trolli jak Ty.


@lewactwo: Gdyby nie to, ze pisze tak do mnie czlowiek znany z fanatyzmu i slepej zapalczywosci, ktoremu dopiero co skonczyl sie ban, potraktowalbym to powaznie.

@platynek: Nie, to się nazywa brak czytania ze zrozumieniem.


@hofier: Nie:) To co prezentujesz to cwaniactwo, egocentrym i zupelny brak empatii.

@platynek: Proponuję się zapoznać z pojęciem shared space.


@lewactwo: Czyli proponujesz shared space