Wpis z mikrobloga

Mirki ajfoniarze i posiadacze 5s, mam powazne pytanie. Ile wasze telefony pracuja na baterii? Moj rozowy narzeka, ze musi telefon ladowac 2 razy dziennie, a czasem to i 3, chociaz wcale go nie katuje, normalne uzytkowanie, moze nawet mniej niz normalne, bo malo dzwoni, nie pisze smsow, nie korzysta z 3g, tylko facebook, messenger i internet po wifi. Telefon nowka sztuka, moze 2 miesieczny. To normalne, czy trafila jakis #!$%@? egzemplarz?

#ios #iphone #5s
  • 18
@Pacjent: u mnie jeden dzień przy mocnym korzystaniu z internetu(LTE) bez problemu. Jak mniej korzystam z internetu to pod koniec dnia zostaje 50-70%
LTE żre baterie jak #!$%@?.
tylko facebook, messenger

@Pacjent: nawet nie wiesz jak to gówno żre baterie. Najlepiej niech po skończeniu używania zabije te procesy.

dodatkowo w ustawienia - ogólne - odświeżanie w tle: powyłączać wszystko co niepotrzebne
@MooMoo:
@noelus: Juz to wszystko wylaczylem, miala tam messengera, facebooka i whatsaapa, wszystko z uzyciem ponad 20%, lokalizacja i odswiezaniem w tle. Teraz laduje i sprawdzimy jak sie bedzie bateria sprawowac.
@Pacjent: ja mam rocznego 5S, mam włączone absolutnie wszystko: wifi, bluetooth, lokalizację, lte itp itd. Z wszystkiego korzystam (po bluetooth telefon komunikuje się z komputerami, wifi i lte włączone nonstop i lokalizacja nieraz się sprawdza przy robieniu zdjęć, facebooku, wiadomościach) i telefon od rana do wieczora wytrzymuje tak na styk.