Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie mnie bo nie wytrzymie...

Mój różowy ma #azs. Ostatnio dostała zaostrzenia (niezbyt piękne rany ropiejące) i wobec tego nigdzie nie ruszyliśmy na sylwestra, lecz postanowiliśmy spędzić go wspólnie. No i wpadło dwóch kumpli do mnie by mnie i #rozowypasek wyciągnąć na piwo. Wpadli akurat gdy mój różowy wychodziła z kąpieli w samym ręczniku, wiec gdy tylko zniknęła za drzwiami pokoju otworzyłem drzwi, powitałem, powiedziałem, że nie idziemy bo różowy czuje się bardzo źle. Niby komunikat jasny, wiedzą, że ma atopowe. To wyciągnęli mnie na fajkę. No cóż, spaliliśmy, pogadaliśmy i wsio, oni na imprezę, ja do różowego. Niby end of story.

No #!$%@? nie do końca.

W ramach jeszcze informacji mieszkam z różowym w kawalerce (pokój, mała kuchnia i łazienka z korytarzykiem). I teraz będzie festiwal #!$%@?.

Mówiłem im jasno. Jeden kumpel poszedł potem do siostry mojego różowego, gdzie pojęczał według relacji, że nawet za próg ich nie wpuściłem. No #!$%@?. Mój różowy napewno byłby zachwycony gdyby chłopaki ją widzieli zaropiałą, z wysiękami i ranami na twarzy, rękach etc. pomijając już nieubranie. A siostra różowego (mamy z nią na pieńku) stwierdziła, żeśmy chamy i wielkie hurr-durr kręci jak tak można. I #!$%@?, że 18 lat mieszkała ze swoją siostrą pod dachem. Najwyraźniej pamięć bywa krótka i już nie pamięta jak zaostrzenie AZS wygląda. Ręce mi opadły, a ciśnienie się podniosło. Na jakim ja świecie żyję, Mireczki, że ludzie takie #!$%@? czasem okazują wraz z bezmyślnością?

#boldupy #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 11
@Lux_Aeterna: #!$%@? depesza. olej ich jak to takie ćwoki.
co masz wpuszczać do kawalerki jak laska w ręczniki. wyluzuj. czy ma azs czy nie, masz prawo powiedzieć ze przyszli nie w porę.
@igorf: Trafiłeś w sedno ;). Choć teraz jest już lepiej.

@Tichy:
@Qzka:
Dla mnie najgorsze jest to, że kumpel który pobiegł się żalić siedział ze mną 4 lata w ławce jeszcze w ubiegłym roku w technikum. Nie spodziewałem się, że taki on na manipulację podatny. Zwłaszcza, że siostra mojego różowego go nastawia przeciwko nam. Ych, irytujące to.
@Lux_Aeterna: nie wiedziałem co to azs wiec wyguglalem ale jak zobaczylem tą jape to stwierdzilem ze pasuje idealnie do sytuacji. a co do cumpla to polecam wyjaśnianie takich spraw od razu, bo jak widać się potem co raz większe kwasy robią