Wpis z mikrobloga

Mirki, ocena wyglądu 8/10 to jest spoko? w sumie sama nie lubię tej skali ocen i staram się odcinać, ale zastanawia mnie to. Czy to jest tak że te 9 i 10 są takie "święte" i rezerwowane dla ideałów - czyli tak właściwie kobiet (lub mężczyzn) nieistniejących (widzianych w TV lub internecie ->>>> photoshop + dobreświatło + makijaż) a jednocześnie też nieosiągalnych.

Czy może jak ktoś mówi 8/10 to tak naprawdę mu się nie podobam? Bo są ładniejsze.
Trochę sobie myślę że chciałabym raczej być najładniejsza dla swojego (hipotetycznego) faceta.

co mi o tym powiecie?

#pytanie #niebieskiepaski
  • 60
  • Odpowiedz
@mamapoth: Nie do końca o to mi chodziło, że nie istnieje bo nie istnieje, chodziło mi podoba mi się dziewczyna i jak coś czuję to jest 10/10 bo jest dla mnie ideałem.
  • Odpowiedz
@reneq16: @WuDwaKa: przecież napisałam że się odcinam od tego. tylko się zastanawiam - trzeba się dostosowywać do trendów i chcę umieć sobie przetłumaczyć czy jak 8 to dobrze i czemu takmało :<<< he he he.
błagam, bez interpretacji mojej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wysoko: > Mirki, ocena wyglądu 8/10 to jest spoko?
Tak, spoko.
@wysoko: > Czy to jest tak że te 9 i 10 są takie "święte" i rezerwowane dla ideałów - czyli tak właściwie kobiet (lub mężczyzn) nieistniejących (widzianych w TV lub internecie ->>>> photoshop + dobreświatło + makijaż) a jednocześnie też nieosiągalnych.
Jak ja oceniam kogoś na 9 lub 10, to jest właśnie tak: ideał itp. nadający się do występu
  • Odpowiedz
@wysoko: jak to mawiają, nie masz konta na FB to nie istniejesz ale to nie moje zdanie, po prostu przejrzałem twoje wpisy i nie zauważyłem abyś pod tym tagiem ukazała swoją postać.
  • Odpowiedz