Wpis z mikrobloga

Ponawiam wpis ze wczoraj, do 8.01 bede Was spamowal codziennie, wybaczcie ;)

#bukmacherka #wykobet

Mireczki powoli konczymy pierwszy miesiac platnych typow. Dotychczas zarobilismy niezle (zdjecie ze stanem na dzien dzisiejszy). Zostal nam tydzien typow, takze zaczynamy sprzedaz dostepow na nastepny miesiac. Mysle ze frekwencja powinna byc dobra, bo chyba nie ma wsrod nas osob ktore nie zarobily. A jezeli ktos gral tak jak powinien to obecnie grajac plaska stawka 100zl powinien ponad 1000 byc spokojnie na plus, zakladajac nawet lapanie nizszych kursow.

Odnosnie typerow, to zamienimy Belica, nie za yield, ale za mala ilosc typow. Oczekuje troche wiecej niz 15 typow w miesiacu. Pozostalych dwoch zostawimy i dobierzemy im kogos, o ile nie zawiedziecie i bedzie za co. Na kogo zamienimy, jeszcze nie wiem, mam dwoch kandydatow, ale to jeszcze sprawa do przemyslenia.

W zwiazku z tym, ze nie wierze ze wszyscy zostana, to podnosimy nieco cene dostepu, do 40zl. To dalej smieszny pieniadz za takie typy wiec nie sadze zeby bylo to problemem. To juz cena ostateczna, wiecej podnosic nie bedziemy, po prostu jakby kiedys dostep wykupilo za malo osob, to damy sobie spokoj ;) Ale poki co chyba nam to nie grozi.

I teraz info dla tych ktorzy zostaja z nami na kolejny miesiac, badz chca sie dolaczyc.
40zl wplacamy na skrilla wykobet@wykobet.com Nastepnei wysylamy mi na wykopie PW z informacjami: z jakiego maila wyslalismy pieniadze, oraz Wasz login na wykobet.com (dla nowych: to wlasnie tam w dziale VIP pojawiaja sie typy, wiec trzeba zalozyc tam konto).

Pieniadze zbieram od teraz do 8.01 00:00. 9.01 w nocy zakupuje dostep na dalsze typy i bawimy sie dalej.

Systemu pojawiania sie typow nie zmieniamy, zawsze dostaniecie automatycznie info na maila, ze pojawily sie nowe typy, a same typy beda bezposrednio na stronie.

No to teraz pilka po Waszej stronie :) Mam nadzieje ze przynajmniej 3/4 z Was zostanie z nami, bo naprawde warto :)
Pobierz P.....o - Ponawiam wpis ze wczoraj, do 8.01 bede Was spamowal codziennie, wybaczcie ;...
źródło: comment_7sXzD99MBBj1o4rc2ETzcYdk0H42TKNO.jpg
  • 14
@ziobro2: Nie ja je przeciez podaje, tylko dostaje od wykupionych typerow. To i tak wczesnie podane typy, niektorzy podaja 1h przed meczem. Moge Cie costam poduczyc, pisz pytania na priv to postaram sie odpowiedziec.
@Perlo: ten Palombi to niezły hardcore z tymi typami. Praktycznie same remisy, na które są kosmiczne kursy. Lepiej gdzieś napisz osobno, że on będzie typerem bo możesz się spodziewać niezłej gównoburzy na początku jak pierwsze 4 typy nie wejdą na remis.

Przy Palombi żeby coś wygrać trzeba będzie obstawiać wszystkie typy równo-po-równym bez żadnego odpuszczania albo spóźnienia(każdemu może się zdarzyć) i nastawiać się na to, że w większości to będzie #!$%@?