Wpis z mikrobloga

Piłkarze znajdujący się w kręgu zainteresowań Lechii: Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak (tu podobno zostały tylko formalności), Jakub Kosecki, Marco Paixao, Tomasz Kupisz, Roman Gergel, Mateusz Zachara, Deleu, Tomasz Lisowski.

Nie jestem zwolennikiem kolejnej rewolucji, ale z pewnością lepiej jest kupować piłkarzy, którzy się sprawdzili w Ekstraklasie niż robić zaciąg "anonimowych" graczy z zagranicy.
#lechia #ekstraklasa #pilkanozna
  • 13
@Hahazard: Deleu chce wrócić do Gdańska bo nie czuje się dobrze w obecnym klubie, to samo z Milą i Koseckim (dodatkowo te transfery to taki ukłon w stronę kibiców). Zachara i Gergel podobno negocjują z Lechem, a Lechia jest dla nich opcją zapasową.

Jakby się udało ściągnąć ze trzech zawodników z tej listy + bramkarz to nie byłoby tak źle :)
@Ammon: To była idiotyczna decyzja podyktowana podobno chęcią odmładzania zespołu.

Najlepsze jest to, że potem narzekali na brak komunikacji z zawodnikami z zagranicy i brak piłkarzy chcących "umierać za Lechię". Deleu dobrze wpływał na zespół, chciał zostać w Gdańśku no i zna portugalski, więc mógł być tłumaczem :)
@noel_gallagher: Sprawdzonych to mamy Milę, Wawrzyniaka i Paixao. No Deleu na upartego. Lisowski jednak troszkę cieniuje ostatnio, Kupisz to właśnie idealny przykład na talent po przejściach. Koseckiego też bym podpiął pod talent po przejściach. Gergel też ledwo jedną rundę rozegrał :)

Już sam fakt, że tyle nazwisk znamy z potencjalnej listy życzeń pokazuje, że to niezbyt profesjonalnie prowadzony klub jeśli chodzi o politykę transferową. Poza tym skoro przychodził tu najlepszy piłkarz
@noel_gallagher: No bo w Lechii aktualnie nie ma żadnego zgrania. Nasprowadzano zawodników różnych narodowości, którzy nawet po angielsku nie potrafią się chyba porozumiewać i na aktualną chwilę nie ma kompletnie żadnej komunikacji na boisku. Brzęczek kazał podobno wszystkim obcokrajowcom iść na jakieś kursy z języka polskiego. Zobaczymy co z tego będzie.

Boli mnie strasznie to, że klub z takimi możliwościami finansowymi odwala taką fuszerę. I wciąż nie wyciągnęli żadnych wniosków, bo
@noel_gallagher: Konieczne będą zmiany w zarządzie, żeby się coś zmieniło w tej kwestii. Jeszcze wiosną 2014 Lechia była jak dla mnie rewelacją rozgrywek, a teraz żal patrzeć na to, jak trwonią pieniądze.

Jeżeli jesteś kibicem Lechii - trzymaj się, kumplu. Zatrudnienie Brzęczka do mnie nie przemawia, ale może zdziała jakieś cuda na wiosenną kolejkę.
@noel_gallagher: Akurat wątpię, że Zachara, Paixao, a nawet taki Gergel chcieliby przechodzić do Lechii nawet gdyby nie mieli innych ofert. Musieliby dostać kosmiczne warunki, a na to się raczej nie zanosi. No chyba, że o czymś nie wiem i jakieś przelewy z Wiednia idą albo Wojciechowski is back. ( ͡° ͜ʖ ͡°)