Wpis z mikrobloga

@szczepqs: tak albo jak masz wykupiony tvforever co zrobilem juz dość dawno temu za 15 cebul bo bylo -50procent. Teraz trzeba dodatkowo byc chyba członkiem klubu.jednsk ja dostałem tvforever na innych zasadach i mam i korzystam i msm beke z płacących. .
@tyszanin1979: Czyli zapłaciłeś mniej, dostałeś mniej i śmiejesz się z tych, których stać (i chcą) na zapłacenie więcej, żeby dostać więcej. Równie dobrze możesz się śmiać z kogoś, kto chodzi do lepszych restauracji niż McDonald's.
@tyszanin1979: Nie wiem jak Ty ale ja lubię żyć jak cywilizowany człowiek i mieć TV kiedy zechcę bez zbędnego kombinowania i mogę zmieniać sobie kanał w dowolnym momencie leżąc na sofie czy w łóżku xD Dodaj że wieczna beka z tych co kupują warzywa zamiast samemu wyhodować w ogródku xD
#wiecznabeka z #podludzi płacących za różne platformy cyfrowe typu N #polszmata czy inne kablowe tv.Podczas gdy zupelnie darmowa jest cyfrowa tv naziemna.


@tyszanin1979: co Ci do tego co oglądam i jak za to płacę, oglądam discovery, national geographic, planete, viasaty naukowe, chcę to płacę, nie to nie i #!$%@?. Jeszcze bekę ciśniesz, bo Ty podprowadzasz sobie sygnał do kanałów z lewego źródła.

Identyczna sytuacja, jakbyś zbijał bekę z ludzi ściągających z