Wpis z mikrobloga

Wiem, że zielonka, ale może ktoś się podejmie dyskusji.
Jakie są Wasze doświadczenia z graczami zagranicznymi na MM?
Czy, aby na pewno nie kierujecie się stereotypami?
Wiem, rosjanie, spotkałem tylko jednego ruska w CS:GO (800 h), który był friendly,
posługiwał się tylko językiem angielskim (biegle) i poprowadził nas do zwycięstwa.
Szczerze, nie wiem z kim wolę grać..
Jak patrzę na tych sebixów z nickiem "LEGIA PANY" to mi się na wymioty zbiera.
Wszystko zależy od atmosfery. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
#csgo
  • 14
@Louis_Vuitton: Ciesz się że nie trafiłeś na cały team rosjanów. Jeden może nie zepsuć zabawy, ale cała ich zgraja to koniec świata... A ostatnio na tylu cziterów się trafia że grać się nie da..
@Louis_Vuitton: 600h w csgo, brak normalnych rusków, same cyka blyat i wywalają z meczu bo nie jesteś ruskiem, polacy czasami są spoko, w większości jednak to to samo co ruscy, inne kraje raczej spoko, choć też się zdarzają wyjątki, najlepiej póki co wypadają u mnie francuzi, choć pewnie i tam znajdą się jakieś gówna
@Louis_Vuitton: Osobiście wole Rosjan od Polaków, szczerze mówiąc wszędzie widzę hate na "Rusków" że tylko cyka cyka putin a ja przez 600 godzin mojej gry trafiłem tylko na jednego nie mówiącego po angielsku Rosjanina.
Natomiast Polacy w csie #!$%@?ą czasami takie rzeczy że to głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Louis_Vuitton: Wg mnie, jesli jest to gracz, którego stac na mikrofon to już jest na propsie. Jak sie jeszcze w miare komunikuje, nie krzycząc jak #!$%@? do mikrofonu, to już w ogole zajebiscie. Moge nawet przegrywać w takim zespole i nie mam żalu do nikogo.
@Louis_Vuitton: Bardzo różnie. Mam takie szczęście, że jak już trafię na wyznawcę "Сука Блять" to zazwyczaj jest to okropny troll biegający po mapie samemu i niesłuchający niczego co się do niego mówi - może przez to, że rozumie tylko swój szlachetny język. Jednak no czasami trafi się jakiś ogar. Przykładowo, wczoraj grałem z niejakim MARIO, który tak wnioskując po głosie miał z 13 lat no i carry mocno. Ale jednak ruskie