Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: w ciągu tygodnia ustawiłem się z czterema (jeszcze się nie spotkałem, ale już są zabukowane;) ). moja taktyka to pieprzenie durnot typu 'po ile ten żyrandol z drugiej fotki'. samica się wtedy onieśmiela i kontynuuję, przekładając pytaniami o nią (samica lubi być pytana) oraz jakimiś komplementami (samice lubią komplementy). a no i ważne - kiedy z nimi gadasz nie traktuj tego jakby to była Twoja jedyna szansa, ostatnia samica na
@Lukas77986: Kobiety lubią słuchać o emocjach. Lubią jak się z nimi droczy. No i najważniejsze, lubią kreatywnych facetów :) Podkreślam, facetów, nie chłopców. Czasami najpierw trzeba odpowiednio popracować nad sobą, a dopiero potem zabierać się za podrywanie kobiet. Szczególnie tych wartościowych i pięknych :)
@wiaczeslaw334: Z tym bookowaniem to się tak nie napalaj, pierwsze spotkanie baardzo często nie wypala, bo laska gada na raz z ogromną ilością facetów i może się okazać, że jakiś romeo bardziej ją oczarował i będzie miała #!$%@? :D Ale życzę sukcesów i szczęścia! :D