Wpis z mikrobloga

@Polska4Ever: Każdy gruby, który mówi, że lubi być gruby, kłamie. Przecież to nie ma plusów. Sam jestem gruby (no, nie jak ta ze zdjęcia, bo to trudne do osiągnięcia) i wiem, że to tylko powód do wstydu.
  • Odpowiedz
Z własnego doświadczenia: jestem bardzo szczupłą osobą, mogę jeść co zechcę i nie tyje.


@Eleni: Z własnego doświadczenia wiem, że osoby które tak mówią zazwyczaj gówno jedzą (w sensie mało - dla mniej rozwiniętych). Też byłem bardzo szczupły 58kg przy 176cm. Teraz mam pracę głównie siedzącą i regularnie dobrze się odżywiam powyżej 2300 kcal i na efekty nie długo trzeba było czekać. Teraz ważę 78kg. Tak więc mówienie ja mogę
  • Odpowiedz
@kwaz1: Tym razem Twoje doświadczenie zawodzi- jem bardzo dużo, o wiele więcej niż inne różowe paski. Z tym tylko, że nauczona jestem jeść duże porcje na normalne posiłki, tzn. śniadanie, obiad i kolację (chyba że faktycznie jestem po treningu i jem wszystko co mi wpadnie w ręce). W zimie ruszam się mało, latem o wiele więcej. Kalorii nie liczę. Ale muszę przyznać Ci rację, inne bardzo szczupłe osoby jedzą mało.
  • Odpowiedz