Wpis z mikrobloga

Ej dobra od razu mówię, że jestem #januszebankowosci w 200%. Potrzebuje konto tylko po to żeby przelać kasę na #skrill i prawdopodobnie potem od razu zamknąć konto. Są jakieś przeciwskazania żeby tak zrobić? Muszę szukać jakieś konkretnego konta, czy wystarczy pierwsze z brzega? Ja osobiście sobie upatrzyłem takie: http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/lubie_to_konto , bo z placówką tego banku jako tako jestem obeznany.
#kiciochpyta #bankowosc #kontobankowe #bukmacherka
  • 18
@Pismak: od razu mówię, że musiałem wyguglować co to za cymes jest i do końca nie wiem, czy dobrze rozumiem :D ale to się chyba w kwestii skrilla nie sprawdzi, bo tam nawet np. zwykłym przelewem też nie możesz wpłacić, bo traktowane jest jako przelew od osoby trzeciej.
@Pismak: żeby zamknąć konto muszę lecieć do banku? Serio jestem janusz bakowości :D

A jeśli chodzi o otwarcie to chyba większość formalności da się wypełnić w necie, a do banku idziesz tylko podpisać i dać hajs,nie?
@Pismak: dobra no pogrąże sie w mojej niewiedzy: ale po **uj mi karta? :D... a dobra już chyba czaję (skasowałem to co miałem pisać ;d), ale w takim razie jak to jest w typowo internetowych kontach jak m-bank? Tam chyba nie zawsze ludzie wyrabiają kartę,nie? Jak wtedy wygląda sprawa przelewów?
Dalej się gubię w mojej niewiedzy, a w takim koncie jak np. podałem karta jest mi koniecznie potrzebna/konieczna? Przecież mam tam w ofercie tego konta ,,internetowa bankowość'', więc nie mogę jakoś przelać hajsu z tego konta korzystając nie wiem ze strony banku/ strony typu przelewy.pl czy jakoś tak?

@Pismak:
@Pismak: zostawiłeś mnie jeszcze z większą świadomością kompletnego nieorientowania się w tych sprawach niż wcześniej :D dobra proste pytanie jeszcze: wyrabiając konto takie jak podałem automatycznie dostaję kartę (jest mi ona wyrabiana), czy muszę o nią poprosić jako o dodatkową usługę? Zrobię bez karty przelew na skrilla przez neta?
@Pismak: no dobra, ale jak to jest z tą kartą w takim standardowym koncie? Dostaję ją z automatu, czy jeśli o nią nie poproszę to nie będę musiał się z tym pieprzyć?
No i czy będę mógł na koncie zostawić 10 zł żeby czekało na lepsze czasy, czy taka mała kwota nie poleży na koncie bo zjedzą ją jakieś opłaty? :D

Jakbyś jeszcze mógł to powiedz czy link do tego konta
@jazgotx: poczytaj regulamin i tabelę opłat :P Karta jest raczej darmowa, ale niektóre banki pobierają opłaty za konto jak np. nie dokonasz iluś płatności, tak też jest tutaj

Opłata dodatkowa w przypadku nie rozliczenia min 4 transakcji 6 zł
@Pismak: właśnie też znalazłem, ciekawe czy można zrezygnować z karty. Dobra pewnie będzie trzeba do nich napisać. Ok, dzięki wielkie za wszystkie informacje :)