Wpis z mikrobloga

Not bad.
Ten rok poświęciłam odkrywaniu nowej muzyki głównie dzięki #spotify w które się wkręciłam. Masa poznanych nowych zespołów z spotifajowych podpowiedzi, z których większość była dobrze dopasowana, a kilka bardzo, bardzo polubiłam. No i niezłe składanki tematyczne które słucham gdy sama nie wiem, na co dokładnie mam ochotę ;)

#lastfm #tapmusic #5x5 #podsumowanie2014
Skaje - Not bad.
Ten rok poświęciłam odkrywaniu nowej muzyki głównie dzięki #spotify...

źródło: comment_JwMtasxsBYQSidfJXJ6GUMKKap9CdOAE.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@MalachiaszC: @ForThoseWhoKnow: Ponoć o gustach się nie dyskutuje ;)

Poza tym, już nie ma ciekawszych zajęć w życiu niż hejtować czyjś gust muzyczny? To jest powód do wstydu, a nie chwalenia się na portalach społecznościowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MalachiaszC: Oj nie, powodem do wstydu jest posiadanie tka nudnego życia, że hejtowanie czyjegoś gustu muzycznego jest ciekawe ;p

@ForThoseWhoKnow: Wiesz, mogłabym stwierdzić, ze czegokolwiek ty słuchasz ot na pewno zrypane i kucowate i dno, tylko powiedz mi - po co?
Daje ci to jakąś satysfakcję, czujesz się lepszy? ;p
  • Odpowiedz
Wiesz, mogłabym stwierdzić, ze czegokolwiek ty słuchasz ot na pewno zrypane i kucowate i dno,


@Skaje: ale nie miałabyś racji

Daje ci to jakąś satysfakcję, czujesz się lepszy? ;p

nie czuję. jestem lepszy :)
  • Odpowiedz
@Skaje: to gust ma swoje zycie i mozna go obrazic?? mozna obrazic kogos ze wzgledu na gust, ale tutaj nikt nikogo nie obrazil poki co (pomijajac mtak wlasciwie ciebie). No chyba ze okreslenie kuc jest obrazliwe, to sorry nie wiedzialemmm
  • Odpowiedz