Wpis z mikrobloga

@dawcamocywnocy: Dupsko tam u Ciebie pruje się od bólu tak, że aż tutaj słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapomniałem jeszcze dodać tag #problemypierwszegoswiata
Dawno nie udało mi się wykręcić tak zacnej afery z takiego gówno-powodu. No chłopaku ulżyj sobie w takim razie w nowym roku i dorzuć jeszcze kilka inwektyw pod moim adresem, poprawiłeś mi już humor na tyle, że szkoda by było żebyś
  • Odpowiedz
@MuzG: No ja nie musze dodawać czyichś znalezisk żeby sobie ulżyć, moja pomaranczka nie jest zagrożona w najmniejszym stopniu. Zawsze kisne z takiego podludzia co wykop biorą do siebie serio i zrobią wszystko dla atencji.

  • Odpowiedz
@dawcamocywnocy: Akurat o 2:00 w nocy Wizards grają z Oklahomą i widzę, że do tego czasu zapewnisz mi rozrywkę, nie będzie nudy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i czekam na kolejną dawkę soczystych obelg pod moim adresem.
  • Odpowiedz
@Kalan:

karma w buddyzmie, hinduizmie i innych religiach dharmicznych jest to przyczyna - rozumiana w sensie prawa przyczyny i skutku

Przyczyna to strącenie pomarańczowego samochodu z drogi, czego skutkiem była zemsta. Zwał jak zwał, wiadomo o co chodzi :)
  • Odpowiedz
@preak: Zawsze bardzo chętnie poprowadzę kulturalną i rzeczową polemikę. Proszę uprzejmie kolego i życzę oczywiście do siego roku i równie wspaniałego humoru przez cały ten rozpoczęty rok :) Pozdrawiam Cię gorąco :)
  • Odpowiedz