Wpis z mikrobloga

@silent_digg3r: jaki spam? Ciekawy jestem jakie jest obłożenie na oddziale ratunkowym. Jeżeli uważasz, że tag jest tylko po to by czytać historię o nocnych zjazdach karetką to się grubo mylisz.
Ciekawy jestem jakie jest obłożenie na oddziale ratunkowym.


@krasecz: to coś mało danych dodałeś. Wiesz ile jest SORów w kraju? Interesuje Cie obłożenie na KAŻDYM? Masz sraczkę i nie chce Ci się stać w kolejce? Wybacz, ale dla mnie to spam i niepotrzebne wołanie ponad 500 osób.
@silent_digg3r: Tak interesuje mnie jakie jest obłożenie na SORach w całym kraju. Sam pracuje na blokach szpitalnych w ramach praktyki studenckiej i chciałbym wiedzieć jaka sytuacja jest w innych województwach i jak sobie z nią radzą.
Widzę, że gówno wiesz a najwięcej gadasz.
@silent_digg3r: Jak narazie ty nie podałeś żadnego. Jak byś wiedział chociaż minimum o sytuacji na linii służba zdrowia a ministerstwo to byś wiedział, że ten wpis nie jest spamem i nie zapychał go bólem dupy. W tagu do programowania pewnie też się udzielasz co?
Jak byś wiedział chociaż minimum o sytuacji na linii służba zdrowia a ministerstwo to byś wiedział, że ten wpis nie jest spamem i nie zapychał go bólem dupy.


@krasecz: Co ma wspólnego sraczka W CAŁYM KRAJU i źle otagowany wpis do sytuacji w służbie zdrowia? xD
@silent_digg3r: No i widać, że nie wiesz co się dzieję. Otóż dzieje się to, że w ponad połowie województw część gabinetów lekarskich jest zamknięta z powodu nie podpisania ( przedłużenia) kontraktu z NFZ i w tej sytuacji minister zdrowia zalecał kierowanie się na przychodnie i SORy. Co oznacza, że z każdym najmniejszym problemem ludzie zaczną masowo przychodzić na oddziały RATUNKOWE z problemami typu poparzenie 1 stopnia małego palca u prawej ręki
@krasecz: zobacz raport wydany przez ministerstwo, i zobaczysz ze nie jest tak zle, poczytaj tez ze osoby ktore nie podpisza aneksu, indzis nie otworzyly to jest kilka procent, a reszta ma otwarte by nie stracic ciaglosci, bo beda musieli na nowo chorzy wypelniac deklaracje lekarza rodzinnego.
Na sorach spokoj.
@krasecz: no to zobacz sobie raport, czyli ludzie przez media robia afere, i nie sprawdzaja tylko odrazu do sor leca, a tag od zawsze byl dla pracownikow sluzb medycznych do dzielinia sie informacjami, a chcesz zdobyc konkretne informacje proponuje wywolywac ich bez tagu, lub pisac na PW, bo tak sie birdel robi.
Milego wieczoru
@Akuku69: Ciężko jest szukać każdego ratownika i lekarza gdy tag obserwuje 500+ osób. Gdzie ponad 70% czeka tylko na historie. Widzę, że niektórzy traktują wykop jak swoje podwórko.
PS: Sam jestem ratownikiem medycznym.