Wpis z mikrobloga

@spajderman:
więc po co wygłaszać opinię w tak autorytatywny sposób? no ale tak jak wyżej, na tej zasadzie nie znajdziesz nic co nie jest przereklamowane, ja np nie lubię sushi, nie wiem jak ludzie w ogóle mogą to jeść ;p
@spajderman: ilu ludzi, tyle opinii - Floydów uważam za jeden z najlepszych zespołów eva, zdecydowanie mój ulubiony, ale patrząc na zestawienie to faktycznie:

Wish you were here za wysoko
High hopes za wysoko
another brick za wysoko
money w zestawieniu?

Jest to głosowanie tłumu i wierz mi, że znikomy % słuchaczy zagłębił się w ich twórczość na tyle, aby znać inne utwory niż te z płyt Darkside (ze względu na sukces),
@spajderman: Sugerujesz się tylko Top Wszechczasów. Można powiedzieć że The Beatles są przereklamowani, albo Rolling Stone's, albo Aerosmith, albo jakikolwiek inny zespół. To że jakiś album, albo zespół cały czas pojawia się na listach to nie musi oznaczać że jest przereklamowany.
@Bercik899: nie sugeruje się tylko Top Wszechczasów, to był jedynie przykład. w moim środowisku niektórzy uważają Pink Floyd za najlepszy zespół EVA, a znają jedynie te najbardziej oklepane piosenki. a jak powiem, że nie lubie ich muzyki, to wszyscy patrzą na mnie z pogardą, bo przecież to niemożliwe, żeby komuś się nie podobała ich muzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)