Wpis z mikrobloga

@dnasstorm:

I moje pytanie jest takie czy jeszcze jest sens tam wyjechać czy lepiej zostać w polsce skonczyć studia ?
Jeszcze posiadam papier ze jestem osoba niepelnosprawna ( leciutki niedosluch) sprawny 100 % fizycznie i to mi tam polepsza sprawe czy pogarsza?
Nie mam dużych wymagań chce tylko godnie żyć. Dziekuje za pomoc :)
Zależy co studiujesz. Możesz najpierw skończyć i dopiero wyjechać, a warto. Jest tu normalne, godziwe życie. Jak ktoś mieszka w 10 osob w marnych warunkach to ich wybór. Za ich pensje.mogliby mieć normalny pokój, 2-3 osoby w domu. To są glupki, którzy nie umieją sobie znaleźć dobrej lokacji i nie chce im sie szukać. A jak jest para, oboje pracują to jest mieszkanie/dom (ja wynajmuje mieszkanie z dziewczyną). Norwegia też ciekawa opcja.
@dnasstorm:
hmm powiedz mi nie lepiej wyjechać wczesniej? ile da sie tak odlozyc miesiecznie jak bym jechal w celach zarobkowych i myslal o powrocie do polski? czy to ma sens? z dziewczyna oczywiscie i jaka prace wykonujesZ?
Swojego czasu odkladalem okolo £500 miesiecznie, a mozna wiecej. Nie powiem Ci gdzie pracuje, bo cenie prywatnosc. Ale lekka prace. Z dziewczyna mozecie wynajac pokoj zamiast mieszkania to nabijecie mnostwo kasy. Jak mieszkanie to mniej.
Wiem o co Ci chodziło, ale ok, pracuje w sektorze usług, kontakt z klientem, doradzanie przy wyborze. Tyle wystarczy. £500 samemu, jak byłem jeszcze singlem.