Wpis z mikrobloga

@Axelio: Axelio, kucu wyklęty, MYŚL. Po pierwsze - rana nie była poważna i spokojnie mogłeś się sam na SOR dokulać. Po drugie - spójrz w kalendarz, to zrozumiesz, że w SYLWESTRA to pogotowie ma prawdopodobnie największy ruch w interesie i masę poważniejszych przypadków... Po trzecie - masz wypaczony obraz #zagranico i prezentujesz się jak typowy Polaczek-cebulaczek, co to ma się za patriotę, ale pluje na swój kraj przy byle okazji, bo
@bruceivins: Raczej chodzi o to, że sylwester jest dniem gdzie karetka może być potrzebna do o wiele poważniejszych przypadków- takich jak zagrożenie życia. Na dodatek narzekanie, że pogotowie nie przyjechało... Myślałem, że oni zajmują się ratowaniem życia, a życie @Axelio nie było zagrożone.
@Axelio: pierdoło mieszkasz niedaleko szpitali i z rąsią skaleczoną po pogotowie dzwonisz?

Jak dałem się pobić to doszedłem z Piasta pod Pałac gdzie patrol policji zadzwonił po pogotowie. #!$%@? się w głowę albo zgol kuca.
@bruceivins: Jak przy goleniu się zatniesz to też lecisz do szpitala na operację?

Nie przesadzaj. Są rzeczy poważne którymi trzeba zajmować czas służby zdrowia, no ale są takie które kropelką zalepisz i wojnę z tym przeżyjesz.

Z tego co widać po zdjęciu @Axelio to niepotrzebnie zajmował czas dyspozytora. A nawet niech mu będzie zadzwonił i dowiedział się tego czego powinien się dowiedzieć, że karetki nie są od takich skaleczeń.
@Slith: chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło a na dodatek licytujesz się kto miał gorzej-bez komentarza.

@bykubyk: jak pewnie zdążyłeś zauważyć ja nie oceniam ani decyzji dyspozytora ani Axelio bo nie czuję się wystarczająco kompetentny i dyspozytor też nigdy nie jest bo można mu tak naściemniać że wyśle karetkę do zacięcia się przy goleniu albo tak nieskładnie odpowiadać na pytania, że nie wyśle nawet do umierającego

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ale mi
@mowie_co_mysle: Oczywiście że tak może być, ale od tego są dyspozytorzy że to oni właśnie poprzez rozmowę oceniają czy warto wysyłać czy nie. I tak patrząc zdarzają im się pomyłki, co jest normalne bo są tylko ludźmi i tylko z ludźmi rozmawiają. Ale jakby nie patrzeć to tych pomyłek jest znacznie mniej niż dobrych decyzji.

Ja oceniam tę sytuację tylko poprzez pryzmat tego co sam Axelio opublikował i co sam stwierdził.
@bykubyk: ale nie bierzesz pod uwagę, że skoro wpadł na pomysł wezwania karetki i użył podpaski jako opatrunku (xD) to wszystkie racjonalne możliwości najwyraźniej odpadły, pewnie wszyscy byli pijani i nikt go nie mógł podwieźć a z buta samemu #!$%@?ć na mrozie też raczej średnio mu się podobało a taxi wiadomo ile kosztuje. czy tak ciężko się postawić w jego sytuacji? ja nie oceniam bo nie wiem jak dokładnie wyglądała sytuacja
@A....o: Na co Ci pogotowie jak nie urwałeś nawet kończyny by trzeba było ratować? Rozcięcie rączki to nie przypadek zagrażający zdrowiu lub życiu. Pójdziesz jutro do rodzinnego to Ci pani pielęgniarka w zabiegowym przemyje, zabandażuje i otrze łezki.