Wpis z mikrobloga

  • 0
@saimonm: Jeśli zrobił to specjalnie, to ślij powtórkę do dowódcy ich klanu. Dbają o wizerunek i najprawdopodobniej ten gracz dostanie oprdl.
  • Odpowiedz
  • 0
@saimonm: Zależy jaki to klan. Paziowe klany, albo klany skupiające typowych kretynów rzeczywiście można olać, bo nic to nie da.

Natomiast jest spora grupa klanów którym zależy na reputacji, i które takiego gracza pacyfikują. Na przykład degradacją, czy brakiem dostępu do klanowego skarbca. Czasem taki gracz jest wyrzucany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Traczex: Nie wiem w jakich klanach byłeś, ale w moich klanach i wszystkich klanach z jakimi utrzymujemy stosunki, taka "#!$%@?" jak to nazwałeś, była wysłuchana a wobec gracza na którego była skarga, i okazała się ona zasadna, były wyciągane konsekwencje, łącznie z wylotem z klanu.

Nie po to buduje się opinię o klanie jako o zbiorowisku poważnych ludzi, żeby osoba która nie potrafi trzymać nerwów na wodzy to burzyła.

Edit:
  • Odpowiedz
@jeloo: ja również nie wiem w jakim klanie jesteś lub byłeś ale

moich klanach i wszystkich klanach z jakimi utrzymujemy stosunki


dowódcy jak i jego zastępcy są zajęci rzeczami takimi
  • Odpowiedz
  • 0
@Traczex: Graliśmy w różnych klanach. U mnie była dbałość o zachowanie graczy na randomie czy nawet na oficjalnym forum. Pamiętam sytuację gdy wyrzuciliśmy gracza, który obrażał ludzi na oficjalnym forum wot. U nas to było nie do pomyślenia, u Was na to zlewacie. Nie mamy więc o czym dyskutować ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Traczex: Cóż większą uwagę przykładamy do jakości osoby a nie jej gry. Średnia wieku w naszym klanie to 30 lat. Poniżej 25 lat jest tylko kilku graczy.

Patrząc też na Twoją wypowiedź tym bardziej nie mamy o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 1
@Traczex: Mamy ważniejsze zajęcia niż dbanie o to, czy wg Ciebie jesteśmy #!$%@?. Swoimi komentarzami tylko potwierdzasz zdanie które wyrobiłem sobie na początku.
  • Odpowiedz