Wpis z mikrobloga

Kurde ale ze mnie cebula... bawię się w to #rozdajo i wygrałem a nigdy nie grałem w csgo ani nawet starego cs. Cokolwiek to csgo to oddaj dla 69. wpisu, a 50zł przelej na jakieś schronisko dla smutnych psiaków.

@Saber158:
  • Odpowiedz
+: DragonMati, vomar, jachous, NiquS7, mentalnykot, xxdnbxx, homoturpis, piteerowsky, Gliv, jareczeg, cojaturobie, vaxx, blezio, Kichlinonista, MrXavery, AlmostDivine, RudyLis, NeXer, Zm1j4, Dawid7600, m1a1, Anekito, mateuszjestfajny, Iryseq, Zero, przepisak, ostrzyjnoz, Kramarz, skrzacik111, jwojtas, referant, anczii, CygaroZwasem, KowbojPlay, jestemprawnikiemzaufajmi, robert83, Brukovf, Master21, Igrekzet, reggeragga, ph0212, szwagierm, mmichalus, fapacko, kaelo, CODERBEST, Sarpens, PrawieJakBordo, ChiChi, Alocha18, Dewaluator, qwertytbg, kanclerzkrolestwapaprotnikow, ajja, zajacisko, CleMenS, Pieniek, bastian009, tomiw, ikq1, kaydan, FlyingSkyline, TakiWlasnieJestem, le
  • Odpowiedz
@Saber158: Nie spodziewałem się tylu plusów, myślałem że każdy będzie czekał aż będzie 149 plusów, a tu takie zaskoczenie, teraz tylko liczę że wręczysz nagrodę i nie zrobisz nikogo w konia.
  • Odpowiedz