Wpis z mikrobloga

@Jaro070: A musi być e36? Poczytaj sobie na forum bmw ile kosztują bety e36 do których nie trzeba dokładać natychmiastowo paru tysięcy. Na allegro są 444 bmw e36, 57 z nich to sedany w benzynie z klimatyzacją i manualna skrzynią biegów. Dodając parametr 6 cylindów (czyli silniki benzynowe powyżej 149km) zostaje nam 17 samochodów, w tym 6 w cenie poniżej 5000. I teraz jak myślisz, czym się różni takie bmw za
@Jaro070:

Do E36 z 6 cylindrami to wypadało by chociaż na oponach nie oszczędzać i kupić - np. na aktualne warunki drogowe, przy założeniu, że czasem wyjeżdżasz z miasta - jakieś lepsze. Myślę, że minimum 1000 zł za komplet zimówek sensownych, zależnie od rozmiaru. Przy tylnym napędzie to jest po prostu niezbędne.
@lechu1988: Ledwo dam radę ogarnąć 5 tys. A do tego E39 też pewnie trzeba będzie jeszcze trochę dołożyć po zakupię. Dzięki za propozycję, ale raczej nie skorzystam.

Chcesz być drifterem?


@Jestem_tu_nowy: Nie, ale jeździłem 318 i w porównaniu do 320 jest dużo mniej dynamiczne.

@macentos: Woziłem się ostatnio 320 z prawie łysymi oponami na tyle i każdy zakręt przejeżdżałem bokiem xD