Wpis z mikrobloga

Wplatomat zeżarł mi kasę :/

Wpłacam 310zł, komunikat "proszę odebrać nierozpoznane banknoty", wysuwa się 20zl, zabieram, obok wciśnięta zablokowana dyszka.

No to ciągnę za nią - nie idzie. Bankomat się wyłączył, oddał kartę i tyle. Stracił funkcję wpłaty.

No to dzwonię do numeru na bankomacie, gość prosi o moje dane, mówi, abym dychę wyszarpał bo ktoś inny weźmie... pieniądz odzyskany - prawie cały.

Wpłaty brak, gotówki nie ma... pozostaje mi liczyć, że nie zaginą w drodze do banku i trafią do mnie.

#takaprawda #truestory #ing #wplatomat
fstab - Wplatomat zeżarł mi kasę :/

Wpłacam 310zł, komunikat "proszę odebrać nierozp...

źródło: comment_o6JKpBUmdpHF3VSO7Zxa6ixcSgTRniRu.jpg

Pobierz
  • 14
@polik95: Czasami są mkioski ale oni kasą nie operują. Z kolei bardzo mnie śmieszą punkty Aspiro niby są od kredytów i można z nimi o tym pogadać ale ostatecznie i tak muszą wszystko wysłać do centrali. Ale telefonicznie zapytania nie można złożyć :|
@fstab: nope wszystko darmowe. Wczesniej placilem. Teraz wzialem konto dla mlodych i musze 5 platnosci karta zrobic inaczej 1zł pobieraja od nie zaplacenia czyli 5zl 0 platnosci 4 zl 1 platnosc itd
via Android
  • 0
@polik95: aaa bo ty masz PKO sorry :)

Dla młodych czyli?

Ja tam raczej przy ing zostanę, mam kartę wirtualną, smart saver i zbliżaka. Wsio za friko :)