Wpis z mikrobloga

@Aerials: kobiety dziela sie na

A.

ty wiesz maryska on wczoraj na siodmej randce chcial sie ze mna kochac, co za swinia

B.

ty wiesz maryska wczoraj byla pierwsza randka, on caly czas rozmawial o ksiazkach, balecie, modzie a ja juz chcialam zeby spodnie sciagnal

dlatego rada starego wyjadacza - panowie nie warto sie starac na poczatku bo z babami nigdy nic nie wiadomo i zawsze cos jest zle, najlepiej byc
@Aerials: a ja znam :)

a gosc coz moze zwyczajnie mial luzny dzien albo posluchal piosenki ...

Przez palce zwykłych dni

Oglądasz świat

W pośpiechu gubiąc sny

Twój śmiech zawstydza Cię,

Więc wolisz nie śmiać się

Niż chwilę śmiesznym być

Spróbuj choć raz odsłonić twarz

I spojrzeć prosto w słońce

Zachwycić się po prostu tak

I wzruszyć jak najmocniej

Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz

Idź szukać wiatru w
@ZantParty: Biedaczek, nie odpowiedziałam na "cześć" więc wyskoczył z propozycją seksu, choć wcale nie miał na to ochoty :<

Nie oceniam tego, co zrobił. Po prostu sytuacja mnie rozbawiła :) Jest typ, który już w pierwszej wiadomości pyta o co chodzi i to jest ok. Ten pan to straszny desperat, albo widocznie nie udało mu się zamoczyć przez ten tydzień
nie odpisałaś na zwyczajny ludzki tekst - ot tak, żeby zagadać, to potem koleś miał w dupie i wziął wersję, która miała jakoś zaszokować, ew. miał być żart "kawy nie lubisz?"


W sumie co miał do stracenia? Mógł tylko zyskać, a tak to dzięki niemu jeszcze w gorących jesteś.

@ZantParty: Ale spuchłam. On na pewno nie miał tego w zamiarze od poczatku, zapewne nawet tego nie chciał, jednak smutek i odrzucenie