Wpis z mikrobloga

Dzis awansowalem na 22 lvl.

Zalozylem sobie ze do 23lvl wyjde z #tfwnogf i #stuleja. Dojde do tego idac na silownie, uczac sie jezykow obcych, robiac kurs nurkowania, zdajac prawko i leczac wszystkie moje dolegliwosci zdrowotne. Przy okazji przeczytam duzo madrych ksiazek. Dajcie plusa na dobry start :) Pozdrowienia dla Mirkow :)

#urodziny
  • 37
  • Odpowiedz
@Cavoglave: nie chce Cie podlamywac, ale to moze byc zbyteczny wysilek ( ͡° ͜ʖ ͡°) na moim przykladzie: dwa jezyki biegle, fajna sylwetka, auto, wlasne M, kaska spoko a jestem #tfwnogf. Tzn. dziewczyny sie kreca ale nic na stale.

A moze za malo madrych ksiazek przeczytalem?
  • Odpowiedz
@jmyung: Każdy jest inny. Ja chciałby osiągnąć pewną podstawę, pewny fundament którego mi brakuje, a składają się na niego rzeczy, o których napisałem. Chciałbym się przede wszystkim dobrze czuć sam ze sobą.

@andrzejcebula: Nie ma co teraz o tym myśleć. Mam te założenia i dopóki ich nie zrealizuję nie mam co myśleć o innych. Tak jak wyżej napisałem - są one fundamentalne, przynajmniej w moim odczuciu. Więc po
  • Odpowiedz
@karolzzr: Wiem. Rok temu chodziłem kilka miesięcy. Zrzuciłem 10kg, ale trochę nieumiejętnie, bo za szybko przez co waga stanęła, musiałem naprawiać metabolizm, przypałętały się drobne kontuzje i przyszło zniechęcenie. Pomimo tego, pamiętam jak się czułem - chyba najlepszy okres w moim życiu choć zmiana sylwetki była niewielka. A co dopiero jakbym się do tego przyłożył jak trzeba... :)
  • Odpowiedz
@karolzzr: chyba nie doczytales tego co napisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cavoglave: dokladnie o to chodzi, wprowadzac zmiany tak aby lepiej sie czuc z samym soba.

Ja nie szukam stalego zwiazku, bo czuje takiej potrzeby.
  • Odpowiedz