Wpis z mikrobloga

Dzis awansowalem na 22 lvl.

Zalozylem sobie ze do 23lvl wyjde z #tfwnogf i #stuleja. Dojde do tego idac na silownie, uczac sie jezykow obcych, robiac kurs nurkowania, zdajac prawko i leczac wszystkie moje dolegliwosci zdrowotne. Przy okazji przeczytam duzo madrych ksiazek. Dajcie plusa na dobry start :) Pozdrowienia dla Mirkow :)

#urodziny
  • 37
  • Odpowiedz
@Cavoglave: służę pomocą. Na szybko: PADI ssie. Mój instruktor mało pochlebnie się o nich wypowiada. Mówił, że nie przykładają należytej uwagi do spraw bezpieczeństwa i są nastawieni na hajs.
  • Odpowiedz
@karolzzr: bardziej chodziło mi o następne zdanie ( ͡º ͜ʖ͡º) kurde, a moze to przez to ze lekko zaczynaja mi lecieć zakola (,)

@Cavoglave: z siłownia na spokojnie, żeby kontuzje sie nie odnowiły. Życzę powodzenia.
  • Odpowiedz
@Cavoglave: Za rok: zacząłem 23 lvl, i właśnie zaczynam NoFapChallenge, gdyż nie mam dziewczyny i ciągle się masturbuję. Niestety jest lipa - na siłownię miałem chodzić ale byłem tylko przez 2 tygodnie. To zdcydowanie nie dla mnie, nie mam czasu robić tych posiłków i w ogóle nie ma progresu. Dopadła mnie też prokrastynacja - nie poszedłem na nurkowanie, olałem języki i po 10-tym oblaniu olałem sobie prawko. Poza tym dalej
  • Odpowiedz
@rafalu90: Jak coś to Cavoglave to ja xD mialem to konto na usunieciu, bo chcialem nowe stworzyc i korzystalem z Cavoglave ale wystarczylo wejsc w gorace aby wejsc pod lupe administracji. Najwyrazniej gorace sa zarezerowane dla pewnych elit niczym nasze panstwo.
  • Odpowiedz