Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakiś tel z #android ale do max 600 zł wymagań nie mam wielkich żeby bateria trzymała chociaż te 1.5 dnia i się nie zwieszał... akurat dziś jadę to mediaexpert i neonetu może tam coś wyhacze ale którego? mógł by ktoś spoglądnąć na ich ofertę i coś doradzić będę bardzo wdzięczny...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam xperia E1, tania, bateria trzyma względnie długo, ale jak się za dużo nie robi to nawet ze 3 dni, ma androida 4.4.2 ale się wiesza, wiec w sumie nie polecam, ale kosztuje około 400 zł chyba :-)
  • Odpowiedz
@Pozytyvny: za taką cenę to najlepszym wyjściem powinna być Motorola Moto G na allegro. Pewnie da się znaleźć coś z gwarancją za trochę powyżej 600 zł.

A jeśli nie boisz się Windowsa, to bierz jakąś Lumię.
  • Odpowiedz
@Pozytyvny: jeśli nie przeszkadza Ci skromna możliwość personalizacji systemu oraz brak niektórych oficjalnych aplikacji (ale są odpowiedniki) to Lumia nie jest zła.

Tylko nie bierz 530. 520 jest starszym modelem, a mimo tego lepszym.
  • Odpowiedz
@quetran: właśnie chciałem coś na gwarancji bo mam stasznego pecha do telefonów... w tym roku się pokusiłem na 1 uzywany co szybko padł drugi nowy ale bardzo tani co też już na wykończeniu...
  • Odpowiedz