Wpis z mikrobloga

W komentarzach na redicie jest: "Facet wygląda jakby do szkoły musiał chodzić w śniegu, pod górę w obie strony", tłumaczenie nie jest doskonałe.


@orzell: cytat ze skeczu Four Yorkshire Men Monty Pythona (wtedy jeszcze chyba nawet nie jako Monty Python), który nasmiewał się właśnie z takiego marudzenia "myślisz, że ty masz trudne życie? ja to dopiero miałem trudne życie"
F.....w - > W komentarzach na redicie jest: "Facet wygląda jakby do szkoły musiał cho...
  • Odpowiedz
Sami Niemcy po wojnie wykreowali ten mit. Zatarli swoje grzechy bardzo prosto.


@robert919: Ale zawsze bardzo łatwo obalić:

Naziści - Narodowi socjaliści. A jaki naród? Niemiecki.
  • Odpowiedz
@sveg: Jeśli ktoś nie jest wystarczająco wyedukowany, że nie wie jak i przez kogo wybuchła druga wojna światowa i zabiera głos w dyskusji, to znaczy że jest skończonym ignorantem. Nie wiem dlaczego miałoby się brać zdanie takiego człowieka pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Kampala: w jakim świecie ty żyjesz? w internetach, w przeciwieństwie do życia codziennego, człowiek ogarnięty jest wystawiony na debilizm cały czas. I tak się te głupoty o nazistach-nie-niemcach rozprzestrzeniają. A kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą. Polskie obozy zagłady są już faktem na zachodzie.
  • Odpowiedz