Wpis z mikrobloga

Udane polowanie gratulacje, jak odkupią swoje winy w więzieniu mam nadzieje że Cie znajdą i "ładnie" podziękują za zmuszenie ich do resocjalizacji!


Pomogłeś im. napewno nic juz nigdy nie ukradną i kolegą rozpowiedzą żeby tego nie robili. Powinni iść do pracy i zarobic sobie na tą wódkę prawda?


Tylko K##rwa GDzie powiedz mi? jak wpadniesz na jakiś trop napisz.

#!$%@? konfident!


Nie, ale nie moge ku#wa patrzeć jak ktoś się tak podle zachowuje, robiąc innym problemy i jeszcze się tym chwali . To taki sam konfident jak zza czasów PRL żeby tylko kogoś donieść.


Co za pajac z ciebie to nie mam pytań. Już nawet nie oceniam postawy, tylko to że się tym chwalisz. Dowartościowałeś się? Czego oczkujesz, nagrody, splendoru? Bili cię w podstawówce i teraz chcesz odpłacić za to światu? Stuknij się w łeb.


http://www.wykop.pl/link/1403617/wyrwalem-dresiarskiego-chwasta/

Czemu głupota nie boli?

#inteligentnekomentarze
  • 8
@jasiulec: Bardziej podobają mi się te komentarze pełne inteligencji i racjonalnego myślenia:

Jesteście naprawde żałośni , nic Wam nie ukradli a pakujecie sie w takie sprawy i jesteście z tego dumni. Prezes biedry zarabia w CHU* hajsu kiedy swoim pracownikom daje marne grosze. Sam kradnie i nosi klejnoty pod jajami a wy mu jeszcze w tym pomagacie. Jezeli ktos kradnie to jego sprawa , no chyba że komuś z nas. Okradł