Wpis z mikrobloga

@sorek: e46 316i, 2002r, stan bardzo bardzo fajny, dlatego wzialem.

Z wyposazenia, czujniki parkowania, klima automatyczna, kiera multifunkcyjna, podlokietnik, full elektryka szyb, zmieniarka 6cd, tempomat, grzana dupa, fotochrom, wiecej pewnie duzo nie ma... prosty dupowoz bedzie. Silnik troche szkoda ze taki, ale potrzebowalem auto, a nie moglem znalezc zadbanego e46 z innym silnikiem w cardiff (nie mialem jak jezdzic dalej ogladac bo nie mialem auta :D) Nastepne auto w uk kupie
@sorek: nie ma co szanowac :) zwykly dupowoz, ale zawsze humor lepszy po zakupie. Nastepne chce kupic e92 335i bo podwyzke mam konkretna od nowego roku no i teraz bede mogl jezdzic szukac auta dalej niz w cardiff bo mam auto :D takie bledne kolo, ktore przerwalem.
@sorek dziś zrobiłem pierwsze kilometry w ruchu lewostronnym :)

Jak tobie szło na początku. Mi pierwsze 15m to były ciągłe pomyłki, ale zrobiłem dziś jakieś 180 mil po walii i po godzince już ogarniałem naprawdę dobrze, myślałem, że będzie gorzej :) Ale nadal dziwnie się czuję wrzucając piątkę.

BTW 316i w budzie e46 po lifcie daje naprawde rade :D nawet po angielskich autostradach mozna jechać :D

A i jeszcze Ci brytyjscy kierowcy,
@matiit: mało jeździłem z kierownica po prawej - ale to dziwne uczucie. Ogólnie ruch lewostronny to nie problem - tylko ronda były wymagające z początku ;)