Wpis z mikrobloga

(...) Wybudowano coś, bez mojej zgody (ba! Nawet bez mojej wiedzy!), za moje pieniądze, coś co mnie absolutnie nie dotyczy gdyż jestem Polakiem z dziada pradziada, mam polskie nazwisko i mam jeszcze płacić za wejście do miejsca które wierutnie kłamie i oskarża mojego dziadka o coś czego nie zrobił? (...)


No i w tym komentarzu widać biedę umysłową i historyczną ignorancję. Bo o co chodzi? O Muzeum Historii Żydów Polskich. Jeżeli ktoś jest Polakiem z dziada, pradziada i twierdzi, że temat Żydów z tego powodu go nie dotyczy to znaczy, że nie zna historii własnego państwa i narodu...

http://www.wykop.pl/link/2307060/muzeum-jana-pawla-ii-przeszkadza-muzeum-zydow-juz-nie/#comment-25313398

#shitwykopsays #inteligentnekomentarze
  • 2
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Bardzo ciekawy jest ten temat, każdy artykuł o niezgodnym z prawem wyrzucaniu funduszy na świątynie opatrzności jest momentalnie bombardowany komentarzami "na żydów wam nie przeszkadzało" i linkiem do jakiejś gównostrony typu wpotylicę.

Aż się zastanawiam, czy to nie jest jakiś spisek i nie piszą tego opłaceni ludzie :<
  • Odpowiedz