Wpis z mikrobloga

#wspinaczka #warszawa #przegryw #feels #wykopiwowarszawa

Drogie Mirki i Mirkówny! Z okazji Świąt postanowiłam wyjść z przegrywu i poznać nowych ludzi (tak jak mirko radzi!) Przy okazji przypomniałam sobie, że od pół roku nie byłam na ściance wspinaczkowej. Ktoś chętny mi potowarzyszyć w okolicy Nowego Roku? A jak nie ścianka to przejście Warszawskim Szlakiem Piwnym ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodam, że lvl 24 więc pić mogę dużo, ale wspinam się bez szału ;)
  • 47
  • Odpowiedz
@dariusz-bak-79: @dzem_dobry: @nbdpol: po wstępnym rekonesansie: ścianka na Banacha będzie dobra dla początkujących, mają tam do wykupienia instruktora za 20 zł/ os, ew. można zadzwonić na Siennicką spytać o możliwość wykupienia instruktażu, bo jest tam tanio jak barszcz. Proponuję 2/3/4 stycznia.

@Lukas77986: jakiekolwiek, byle nieśliskie. Trampki dadzą radę.
  • Odpowiedz
kurcze za 3 os na raz to nie bardzo ale za 1/2 luz .... ostatnio inaczej aktywny jestem więc nie bardzo mam zamiar łoić ;) a raczej bym się głównie porozciągał bez spiny ;) no i z siennickiej jest 10 min piechotą do kici koci coby na zakwasy coś ;)
  • Odpowiedz
@marnapanidomu: Ja też bym spróbował ścianki. Do Warszawy wracam po weekendzie ale urlop aż do 5 stycznia więc trzeba to jakoś wykorzystać ;) Zawołasz jak będziesz miała jakiś konkretny termin?
  • Odpowiedz