Wpis z mikrobloga

@ungaged: Możesz poczekać na promocję lidlowską z odzieżą motocyklową. Termoaktywki mają świetne!

Ja sobie ostatnio na chłodniejsze dni sprawiłam komplet termoaktywek z CRIVITA za 45 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ungaged: Nie pamiętam roku by jej nie było. Zdaje się, że gdzieś w połowie marca. :) Był reklamowany jako do sportów zimowych. Material grubszy niż w normalnych termoaktywnych. Mnie jednak wiecznie chłodno, w dodatku moja Kaśka nie ma owiewek, więc staram się podwójnie zabezpieczać stawy. :) Jak będę użytkowała z jakieś dwa tygodnie w nowym sezonie, to więcej Ci powiem. :)
@ungaged: Ja też, ale ze względu na niektóre ich produkty oglądam gazetki i proszę ciocię o odłożenie dla mnie. :) Bo co tam się potrafi z rana dziać... :D

Kumpel, który jeździ już teraz wyłącznie po torach się śmiał, że wszyscy mają lidlowskie termoaktywki. (ʘʘ)
@DagmaraT: Ja mam mieszane uczucia co do termoaktywnych ciuchów z Lidla. 2 lata temu kupiłem komplet za bodajże 70 zł i po pierwszym praniu (ręcznym) skurczyła się z rozmiaru XXL do XS :D Oprócz tego bardzo się zmechaciła po dosłownie miesiącu.

Mam jeszcze bieliznę z firmy Bodydry, którą używam trzeci sezon i dalej sprawdza się idealnie :)