Wpis z mikrobloga

@Primoza: DS był zajebisty, ale dziś się trochę zestarzał. Dobre dla Pokemonów, dla Ace Attorney, dla Zeld, dla kilku jeszcze innych gierek... w sumie. To i tak jakieś kilkaset godzin grania za sprzęt który można wyrwać stosunkowo tanio.

@Primoza: Polecam 3DS. Miałem PSP, DS Lite i teraz mam 3DS, i z tej całej trójki wybrałbym 3DS (siłą rzeczy na 3DS można grać w gry z DS, ma kompatybilność wsteczną, więc bardziej opłaca się go brać). PS Vita mnie się w ogóle nie podoba. Na konsole nintendo znajdziesz i krótkie, parominutowe "kiblowe" gierki, jak i duże i długie tytuły. Jeśli znajdziesz konsolę z softem nie wyższym niż 4.5 to możesz
@Primoza: Eee PSVita to syf, tam kilka gier na krzyz do tego plac 4x cene 3dsa z grami. 3DS to dobra konsola chociaz szkoda, ze bebechy sa tak slabe w niektorych grach przydalaby sie chociaz wieksza rozdzialka..
@xerxes931: Przymierzam sie powoli do 3dsa, na razie brak funduszy na ten cel, ale jak cos sie ruszy, to moze nawet hacki beda lepsze, podobno gateway sie rozwija, a i pojawil dosyc ciekawy sky3ds.