Wpis z mikrobloga

@foster1: Pewnie tak, bo niestety ostatnio temperaturowo świruje, martwi mnie jedynie, że jego porządne rozkręcenie w celu wyczyszczenia wszystkiego + wymiany pasty = utrata gwarancji :x
  • Odpowiedz
@pieczarrra: to słaba opcja w takim razie, spróbuj porozkręcać to co nie jest zaplombowane i sprężonym powietrzem psiknąć- mógł trochę kurzu nazbierać w okolicach wentylatora
  • Odpowiedz
@pieczarrra: To ja bym spróbował z rękojmią sprzedawcy. Bo sprzęt jest sprawny - tzn nadaje się do użytkowania zgodnego z przeznaczeniem? Nie. Pytanie do znawców, czy windows zapisze gdzieś dane o ewentualnym resecie z powodu przegrzania? Jeśli BSOD nie było, to chyba nie? W takim układzie możesz wprost mówić, że grzeje się tak, że się wyłącza. Cebula to chyba nie jest, jeśli chcesz, żeby Ci to tylko wyczyścili, a nie
  • Odpowiedz
@pieczarrra: a co to za laptop jeśli można wiedzieć? przy grach będzie się nagrzewał bo wiadomo że laptopy to do gier raczej nie są (ja na swoim i tak cisnę jak mi coś pójdzie;p)
  • Odpowiedz
@foster1: Wiadomo, laptop nigdy nie będzie kombajnem do grania, ale porównując jego wydajność obecnie do tej sprzed kilku miesięcy, różnica jest zauważalna. A sam laptopik to ASUS K56CB-XO100.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: na gwarancji mogą go wyczyścić jeśli się sam wyłącza po przegrzaniu tak jak kolega wyżej pisał, czyli do rozkręcania jednak musisz poczekać aż gwarancja się skończy. Tak jak mówiłem możesz jeszcze spróbować psiknąć powietrzem.
  • Odpowiedz