Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki!

Moją świętą zasadą jest, aby nigdy nie używać konta firmowego do celów prywatnych, oraz zawsze wypowiadać się w imieniu Solgazu a nie własnym. Dziś jednak - w ten magiczny dzień - tę zasadę trochę naciągniemy :)

1. Przede wszystkim chciałbym Wam serdecznie podziękować. Żadna, ale to żadna społeczność nie przyjęła nas tak dobrze jak Wasza. Bardzo motywuje to do pracy nie tylko biuro, ale przede wszystkim naszą produkcję. Pasja konstruktorów potęguje się, gdy z różnych stron słuchać o dumie z polskiej firmy.

Za równe 2 tygodnie, czyli 8 stycznia 2015 w tym miejscu dowiecie się o najważniejszym wydarzeniu od momentu powstania Solgazu (czyli od 12 lat!). Zapamiętajcie tę datę :)

2. Ciągle powtarzam, że znaleźliśmy się tutaj po znalezisku o nas, a nie przed - w celach marketingowych. Mam nadzieję, że na wszystkie pytania odpowiadałem Wam wystarczająco szybko, a pomoc - np. w naprawianiu starych kuchenek, czy szukaniu gazowników - okazała się być przydatna. Staram się wynagrodzić Wam to, że nie każecie nam usuwać konta jak wielu innym firmom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3. Nie będę ukrywał - obecność na Wykopie też przyniosła efekty sprzedażowe: co najmniej kilku mirków pochwaliło się zdjęciami zakupionych u nas płyt [1 i 2]. Dziękujemy!

4. Solgaz baaardzo szybko się rozwija. Całkiem niedawno chwaliliśmy się nową siedzibą. Z miesiąca na miesiąc mamy więcej pracowników i przedstawicieli zagranicznych. Rośniemy w siłę!

5. Dziękuję. Po prostu, za wszystko. Był to chyba najlepszy rok dla firmy i dla mnie jako marketingowca :)



Jeżeli macie jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem. Ale to tak dosłownie przez kilkanaście minut :)

Takie mini- #ama




#podsumowanie2014 #dziekuje #solgaz #pr i w sumie też #pracbaza
  • 63
  • Odpowiedz
@tobiasty: Dziękujemy i wzajemnie :)

Jeśli chodzi o zagranicę to zależy gdzie - wysyłamy tylko tam, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastowy serwis w razie ewentualnej awarii
  • Odpowiedz
Da radę u was praktyki odbyć? :D Student automatyki :D


@Metsan: Wytwarzanie opatentowanej technologii jest na tyle strzeżone, że może być ciężko. Ale napisz PW po nowym roku, zapytam gdzie trzeba :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: z doświadczenia wiem, że zazwyczaj w takich wypadkach (praktyki) do zwykłej umowy dodaje się umowę o dochowaniu tajemnicy zawodowej w trakcie i po odejściu z firmy :) ale to już zależy od was czy da radę czy nie :P
  • Odpowiedz