Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że chętnie byście w coś zagrali, ale raz, że ciężko się zabrać, a dwa - nawet jak już się weźmiecie to nudzi Wam się po pół godzinie? Jedynie fifa z kumplami daje teraz radę. To chyba ten wiek, teraz będzie z górki :(.

#gry #oswiadczenie #kiciochpyta
  • 31
  • Odpowiedz
@intruzzz: Strasznie smutne uczucie. Mi przechodzi, gdy mam miliard ważnych rzeczy do zrobienia. Wtedy bez problemu mogę spędzić cały dzień grając w jedna grę.
  • Odpowiedz
@intruzzz: W RPG nie gram, ale ze starych tytułów, które uwielbiam, polecam sagę Baldur's Gate.

Miałem na myśli takie gry jak LoL, DoTA2, SC2, WoT itd. Jak jest ranking do wbijania, to od razu przyjemniej ; )
  • Odpowiedz
@intruzzz: mam to samo, tyle gier nakupionych a na końcu nawet nie chce mi się ich odpalić :/ Ostatnio złapałem sie nawet na tym, że po kupieniu gry nie wklepuje natychmiast kodu na steam i tak sobie teraz leży od 2 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Cypiss: Ja myślałem, że pytałeś trochę w złośliwym tonie, więc odpowiedziałem podobnie:-). Bliżej mi 30stki niż 20tki. Nie chce mi się grać, chociaż tak jak pisałem wyżej - chętnie bym zagrał. Taki paradoks :p
  • Odpowiedz
@intruzzz: U mnie max 30 minut i już mi się nie chce. Potem czekam z tydzień i kolejne pół godziny przed komputerem. Ostatnio naszła mnie ochota na War Thunder, ale po 15 minutach robiłem już coś innego. Może w Sylwestra pogram :D
  • Odpowiedz
@Cypiss: No ja mam IDENTYCZNIE :D, więc nie wiem czemu zadałeś mi to pytanie wyżej :P. Ostatnio tylko w fifę grałem jak spotykaliśmy się z kumplami na nocne granie, ale takie spotkania to inna bajka :)
  • Odpowiedz