Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, gdzie w Lublinie jest największy wybór gier karcianych/planszówek? Jest jakiś sklep dedykowany takim grom czy zostaje Empik? Jeśli Empik, to który może mieć największy wybór?

Przy okazji możecie polecić coś taniego na początek dla 2 osób (ewentualnie dla większego grona)? Z tego co przeczytałem w tagu to wpadły mi w oko Zombiaki i List miłosny, ale na allegro nie ma żadnego sprzedawcy z Lublina, aby odebrać osobiście. Zależy mi aby kupić to przed świętami.

#lublin #grybezpradu
  • 19
@Jednobrewy: @Morindel: @losiu888: Widzę, że tu tematyka bardziej wojenna, a ja raczej skłaniałbym się ku czemuś luźniejszemu, żeby różowy się nie zraził. Chyba skoczę do tego Felippe :)

A jeszcze pytanie - w tych grach, które wymieniłem rozgrywka trwa 15-20min. Czy są jakieś prostsze ale wciągające gry, które zajmują ok 2h? Czy to już bardziej trzeba czegoś szukać w grach strategicznych/ekonomicznych?
@ogur: Jak panna się wciągnie w jakieś mniejsze tytuły to pewnie uderzymy w coś większego. Najpierw zobaczymy z czym to się je. Nie chcę też szaleć z kasą aby później gra się tylko kurzyła.
@danielz_: Zdecydowanie polecam wypożyczać i kupować gry w sklepie "Anedia". Mają świetne ceny wypożyczenia gier. Ja z panna i znajomymi zaczynałem od Carcassonne, potem Wsiąść do pociągu, kolejno Osadnicy z Catanu, a teraz kupiłem Osadnicy: Narodziny Imperium (podobno dużo lepsza od Osadników z Catanu)