Wpis z mikrobloga

Wreszcie i na mnie nadeszła kolej na pokazanie Wam mojej #wykopaczki. Smsa o jej nadejściu dostałam już wczoraj, niestety dopiero dziś mogłam ją odebrać. Przepraszam za jakość zdjęć, były one robione patelnią Paczka po wyjęciu z paczkomatu wyglądała tak.

Po zerwaniu ozdobnego papieru, mym oczom ukazał siętaki oto obraz. "Oho, mój Mirek to niezły troll" - pomyślałam sobie. Z niecierpliwością otwarłam pudełko, wyciągając z jego wnętrza dość pokaźną porcję folii bąbelkowej.

Następnym etapem było przeglądnięcie dalszych wnętrzności. "Jej, #polandball" - ucieszyłam się. Były też moje ulubione żelki i książka, która nie powiem, nieźle mnie zdziwiła, jednak po przeczytaniu kilku fragmentów stwierdzam, że ci Chińczycy sprzed 2500 lat to jednak mądrzy byli. Całość prezentuje się tak. Do tego oczywiście list i zdjęcia z autografami (prawdziwymi?) dwóch gości z serialu Rodzinka PeEl i jakiejś pani, której zdjęcie niestety musiałam wrzucić w wyszukiwanie obrazem, gdyż nie znałam jej wcześniej. Pani nazywa się Sylwia Grzeszczak.

W bonusie mam dla Was trzy zbliżenia na przecudnej urody Mikołajaz podbitym okiem, Aniołka i Bałwanka bez twarzy. Dziękuję również za kalendarz, który napewno mi się przyda.

Na koniec chciałabym podziękować @chomikgumiok za te prezenty. Przykro mi, że wcześniejszy Mirek się nie wywiązał. Również Tobie życzę Spokojnych Świąt i szczęścia w Nowym Roku. Mam nadzieję, że Twoja paczka równie szybko dotrze jak moja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ah, prawie bym zapomniała! Dziękuję również @Dakkar, za przepięgnego polandballa.
  • 7