Wpis z mikrobloga

Miraski jaka mam #!$%@? to nie do wiary. Nie wiem czy jest sens w ogole robic z tego wykop czy to cos da w kazdym badz razie rozchodzi sie o oszustwo popelnione na mnie i moim bracie w Chicago. Chodzi o notoryczny brak oddawania przez jedna babe depozytu w kwocie 450$, ktora wykorzystuje fakt ze wiekszosc osob ktore u niej zamieszkuje to nielegalni emigranci. Tak sie sklada ze ja oraz moj brat bylismy tam legalnie, a i tak nas #!$%@?. Mamy wszystko na filmie jak mowi ze odda depozyt tego dnia i tego, lecz wykorzystala fakt ze jutro juz moj brat wraca a ja juz jestem w Polsce. Takze zero czasu na jakiekolwiek dzialanie. Mieszkanei u niej to #!$%@? sprawa ktora zasluguje na osobny wpis. Chcialbym tylko zapytac w jaki sposob moge pomoc przyszlym lokatorom, zeby omijali to miejsce z daleka? Mam jej zdjecie, mam adres, mam telefon. Myslicie ze opis sprawy plus jakis dodatek filmowy na youtube by cos zadzialal? Nie wiem sorry za chaos, ale mam takie nerwy ze zaraz mnie rozniesie. #trudnesprawy #emigracja #podrugiejstroniebajora (sorry za podpinke:P)
  • 17
@eminem: no tak

WYKOP STRONK

po 1 zaden hamburger nie wchodzi na wypok

po 2 akurat ktos kto bedzie wynajmowal mieszkanie w chicago bedzie sprawdzal czy nikt nie ma przypadkiem do wynajmu na wypoku xD

beka z ciebie typie.. i jeszcze te znalezisko xD myslisz, ze to cos da? to by nawet na reddicie nic nie dalo.
@eminem: Jeżeli chcesz coś z tym zrobić, to pozostaje Ci zgłoszenie tego odpowiednim władzom w Chicago. Wykop tutaj nic nie da, argumenty podane zostały już powyżej.
@Qbaz: Nie no z tym znaleziskiem moze przesadzilem, ale chodzilo mi bardziej o podpowiedz co by mozna zrobic zeby jakos ostrzec. Mysle ze trzeba by poszukac jakis for chicagowskich i tam to opisac. Bo nie my jedyni jestesmy oszukani, plus okradnieci.
@szancik: stary naprawde myslalem ze w Polsce znalem #!$%@?, ale to co tam zobaczylem przeszlo wszelkie moje wyobrazenia. Nie potrafie zrozumiec tej nienawisci do rodaka i checi #!$%@? mu na kazdym kroku.
@konoo: Jeszcze nic nie działałem no i kurde z takich konkretnych danych to moge podac ze ma na imie alicja i mieszka na west byron 613x poza tym mam jej zdjecie i szukam kurde jakiegos fanpagea na fb czy cos zeby wrzucic jej foto z namiarami i opisac sytuacje. Tak jak mowilem nie oddala nam depozytu oraz ukradla paczke o wartosci 150$, choc co do tego nie jestem pewien, ale bylismy
@eminem Pisz poprawnie po polsku, to raz. Dwa, wyrażaj się jaśniej... Ciężko się czyta twoje odpowiedzi. Trzy, szachowanie cudzymi tagami to nieładne zachowanie. Cztery, tutaj nic nie zdziałasz, więcej byś na anglojęzycznych stronach mógł ugrać. Pięć, nic konkretnego nie podałeś, rozumiem, że to emocje, ale zlituj się, merytoryczniej. :)

PS: Wpółczuję, ludzi pracujących na czarno najłatwiej ogolić z kasy.