Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zakupiłem "pierwsze auto".

Pierwsze takie ogarnięte XD jest to Polonez Caro, nie urywa dupy a laski nie kwiczą na jego widok bo jest strasznie nudny.

Zachciało mi się heheszkowozu, mam na myśli orginalne ozdobienie z zewnątrz, jakieś pomysły? wrzucam poglądowe zdjęcie fury, mile widziane wirtualne malowanie w paincie XD pomysł z wpisem z największą ilościa plusów zostanie zrealizowany i wyślę fotki.

Jeśli według Ciebie Polonez to gónwo to ..


#heheszki #fso #polonez #motoryzacja
eformik - Jakiś czas temu zakupiłem "pierwsze auto".

Pierwsze takie ogarnięte XD jes...

źródło: comment_LoesFh8OLgzw3P8o0bmBzioV6sM41T0Z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@eformik: Kiedyś znałem taką babkę co miała policyjnego poldka oddanego do cywila. Nie wiem cobagiety z nim zrobiły, czy był tam jakiś inny silnik czy co, ale k*rwa!!, on dosłownie zawijał asfalt pod sobą jak się docisnęło gaz.
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze: w policyjnych polonezach można było spotkać silniki 2.0 z forda miały coś koło 115 koni, było kila wersji o rożnych mocach, ale nie wiele się od siebie różniły, jedni podają 112, inni 120.
  • Odpowiedz
@eformik: powiem tylko że dla nie rat car to psucie samochodu, Braciak kiedyś zrobił Passata w rdzy, a zderzaki poobklejał taśma taką czarną żółta, tak sobie to wyglądało, mnie nie przekonało, powiem ci jeszcze pomysł: pomaluj felgi w czarno żółta szachownice jak na crash testach to wygląda fajnie.
  • Odpowiedz