Wpis z mikrobloga

Przyszedł i na mnie dzisiaj czas zrobienia podsumowania #wykopoczta.

Listonosz zadzwonił, a jakże dwa razy koło godziny 10, ponieważ nikogo się nie spodziewałam to mu nie otworzyłam :(

Na szczęście był wpisany mój numer telefonu więc do mnie zadzwonił, oczywiście go przeprosiłam i szybko zbiegłam na dół. Paczka była duża, ale taka smutna w pudełku poczty polskiej :( No, ale i tak byłam bardzo szczęśliwa. Spojrzalam jedynie, że paczka jest od jakiego Bartka, pomyślałam, że fajnie, że od niebieskiego paska ( ͡° ͜ʖ ͡°). Patrzę, a paczuszka przyszła do mnie aż z Polanicy Zdrój, wtedy przypomniałam sobie, że @Reeposter stamtąd jest więc musze mu powiedzieć, że ma u siebie w mieście innych mireczków(ʘʘ). Otworzyłam paczkę i tak sobie czytam, że ten ktoś stworzył sobie sam opis tego co ja mam mieć w paczce. Kompletnie nie wiedziałam o co chodzi, ale kto by zrozumiał #logikeniebieskichpaskow ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czytam, czytam dalej i własnym oczom nie wierzę, nadawcą mojej wykoppaczki był @Reeposter. Tutaj musze wytłumaczyć, że Bartka poznałam jakieś dwa miesiące temu na #ts3 (pozdrawiam wszystkie robaczki z serwerowni) jak sobie karaoke robiliśmy. To on mnie namówił na wzięcie udziału w wykopoczcie i nawet za mnie stworzył opis mojej osoby bo go o to poprosiłam. Czyli faktycznie opis paczki, której robił zrobił sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszy mnie teraz to wszystko bo konsultowaliśmy ze sobą cały przebieg tworzenia naszych paczek, jak jemu się kurier spóźniał od allegro i miał problemy z płatnością to go pocieszałam, on oceniał moje pomysły, a ten śmieszek poza kontrolo pewnie cały czas próbował trzymać język za zębami żeby się nie wygadać :D

Co do samej paczki to mamy tam #ocieplaniewizerunkuzimy, bo niedość, że zimy nie lubię to straszny ze mnie zmarzlak :D W związku z powyższym otrzymałam kocyk w który mogę z powodzeniem włożyć łapki i sobie spokojnie mirkowac bez utraty ciepła, a gdyby i tak bylo mi zimno mam termoforek w sweterku, który na szczęście nie okazał się czapką :D Natomiast w razie armagedonu zimna moge sobie łyknąć cytrynóweczki :D Ogólnie paczuszka mega kochana, polecam tego mirkowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaje zdjecie paczuszki, zawartości i moją samojebkę w super kocyku http://imgur.com/a/DCqUX

Z racji tego obrotu wydarzeń taguje również #coolstory i #truestory

WESOŁYCH ŚWIĄT MIRKI!

A i @anonim1133 wolam bo chciał :)
slepowzroczny - Przyszedł i na mnie dzisiaj czas zrobienia podsumowania #wykopoczta.
...

źródło: comment_oYYiz75b8WVYsE9kzoFk9Qed9c3GKJn9.jpg

Pobierz
  • 5